3 roky záruky alebo poistenie na vybrané výrobky Kenwood

3 roky záruky alebo poistenie na vybrané výrobky Kenwood

     DSI Slovakia, spol. s r.o. ako výhradný distribútor značky Kenwood ponúka svojim zákazníkom možnosť vybrať si z dvoch bezplatných služieb: rozšírenú záručnú dobu na 3 roky alebo poistenie zariadenia proti krádeži pre vybrané výrobky.
Službu KENWOOD predĺžená záručná doba na vybrané výrobky Kenwood začala spoločnosť poskytovať v roku 2007 a príležitosť využiť ju majú zákazníci najneskôr do 31.1.2010. Produkty Kenwood, na ktoré sa vzťahuje trojročná záručná doba, sú označené výraznou samolepkou a špeciálnym záručným listom platným len pre výrobky Kenwood distribuované výhradným distribútorom DSI Slovakia, spol. s r.o.

     KENWOOD poistenie zariadenia proti krádeži je novinkou medzi službami spoločnosti a zákazníci ju môžu využiť najneskôr do 31.1.2010. Poistenie platí 12 mesiacov a vzťahuje sa na vybrané výrobky Kenwood. Za začiatok poistenia sa považuje deň po registrácii výrobného čísla zakúpeného produktu.

     Podmienkou pre využitie predĺženej záručnej doby v trvaní 3 roky alebo poistenia je registrácia na internetovej stránke www.kenwood-electronics.sk uvedením výrobného čísla produktu do uverejneného formulára najneskôr do 30 dní po nákupe tohto produktu. Pre bližšie informácie ohľadom registrácie je potrebné kliknúť najprv na políčko s názvom Registrácia produktov.

Viac informácií:
E-mail: distribucia@dsi.sk
Telefón: 02/583 03 248, 055/611 81 12
comments powered by Disqus