Silvia Auxtova

Silvia Auxtova

Coach zdravého životného štýlu. Urobte niečo pre seba: zameňte svoj pasívny životný štýl za aktívny. Dá sa to aj bez veľkej námahy. 80% tvorí zdravé stravovanie a zvyšných 20% pohyb. Viac na: http://auxtova.blog.sme.sk
Citrónové špagety - Spaghetti al limone
8054

Citrónové špagety - Spaghetti al limone

V Taliansku som sa všeličo naučila, napríklad aj to kde sa dá dobre najesť mimo domova. Pokiaľ by ste sa chceli pri potulkách v Taliansku najesť, tak určite navštívte niekde pri ceste stravovacie zariadenie s názvom  " Trattoria". Ak tam bude stáť na parkovisku veľa kamiónov, tak ste si vybrali určite to správne miesto, kde sa najete dobre a aj v dobrej cene. Trattoriu spoznáte aj podľa kockovaných obrusov. Zaručene si pochutnáte na pravých lokálnych špecialitách.
... čítaj viac
Luxusné talianské penne so šunkou a orechami
5414

Luxusné talianské penne so šunkou a orechami

Do Talianska som sa vydala v 24 rokoch, ešte za starého režimu. Rodina môjho talianskeho manžela bola veľmi srdečná a prívetivá. V domácnosti mi robila spoločnosť 74 ročná teta môjho manžela, ktorá zasvätila svoj život kuchárskemu remeslu. Na farme, kde žila s veľkou rodinou, varila pre 14 hladných krkov. Jej deň začínal ráno o štvrtej prípravou domácej cestoviny, všetko čo v kuchyni vykúzlila čerpala z miestnych zdrojov.
... čítaj viac