JBL GO2: Minivodník
152

JBL GO2: Minivodník

Miniaturní voděodolný Bluetooth reproduktor nabízí slušnou hudební reprodukci za velmi dobrou cenu. Oproti předchozímu modelu je o něco větší a těžší a má také o něco větší kapacitu baterie.
... čítaj viac
Humans of JBL –  Súťaž o 15x lifestylové bluetooth slúchadla
1516

Humans of JBL – Súťaž o 15x lifestylové bluetooth slúchadla

Každý sme iný, a predsa máme niečo spoločné, sme Humans of JBL. Milujeme život a značku JBL, to je to čo nás spája, cesta, ktorou sme sa k JBL dostali bola však u každého z nás iná. Inšpirujme sa navzájom a podeľme sa na Instagrame o túto cestu. Pätnásť najoriginálnejších príspevkov bude odmenených lifestylovými bezdrôtovými slúchadlami od JBL.
... čítaj viac
Recenzia: JBL XTREME2: Prenosný vodovzdorný reproduktor s vynikajúcou reprodukciou basov
226

Recenzia: JBL XTREME2: Prenosný vodovzdorný reproduktor s vynikajúcou reprodukciou basov

Dvojka v názve naznačuje druhú, zlepšenú verziu tohto populárneho maxireproduktora. Zdokonalenia sa týkajú predovšetkým integrácie technológie JBL Connect+ na bezdrôtové prepojenie viacerých reproduktorov. Reproduktor má takisto zvýšenú odolnosť proti vode na úrovni štandardu IPX7. V praxi to znamená, že vydrží ponorenie do hĺbky 1 metra počas 30 minút. Samozrejme, iba s dobre uzatvoreným krytom konektorov. Konštrukcia reproduktora umožňuje jeho zavesenie na plece, pričom oká na popruhy sú dizajnovo veľmi dobre zakomponované.
... čítaj viac
< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 >