Prichádza revolúcia v epilácii – rýchlosť, kvalita a pohodlie – to je to, o čo tu beží

Prichádza revolúcia v epilácii – rýchlosť, kvalita a pohodlie – to je to, o čo tu beží

     Dovoľujeme si Vám predstaviť novinku v portfóliu značky Homedics a momentálne aj v našej ponuke, epilátor Me My Elos Plus od firmy Homedics. Tomuto modelu prikladáme zvláštnu pozornosť, pretože prináša aj do našich končín absolútnu novinku, revolučnú technológiu elos. A čím sú vlastne v praxi táto technológia a aj samotný produkt tak revolučné a iné? Na to sa pozrieme v našom článku.
Elos     Elos = elektro-optická synergia. Je technológia vyvinutá izraelskou spoločnosťou Syneron.  Určite nie je bez zaujímavostí, že za elos stojí vynálezca IPL a zakladateľ Syneronu, Dr. Shimon Eckhouse. Elos v sebe kombinuje technológiu IPL s ultrazvukom, čo je aktuálne najviac pokročila technológia na svete. Táto kombinácia, pri ktorej ultrazvukový tok umožní svetelnému lúču preniknúť hlbšie do pokožky a hlbšie tak zasiahnuť vlasový folikul, čím dôjde k jeho zničeniu a odumretiu samotného chĺpku. Zvyšuje sa tak nielen účinnosť epilácie, ale taktiež prevencia pred ďalším rastom. Minimum svetelnej energie zároveň zvyšuje bezpečnosť a užívateľský komfort.

     Technológia Elos sa vyznačuje tým, že (na rozdiel od laserových epilátorov) účinne pôsobí na všetky typy pleti vrátanie hnedších (pracuje s Fototypom kože 1-6). A rovno ďalším argumentom univerzálnosti tejto technológie je pôsobenie aj na svetlé blond, ryšavé alebo šefé vlasy, je vhodná aj pre ošetrenie pleti. A čo je taktiež dôležité, elos je účinná taktiež aj pre mužov.

Elos typ pokožky
     Pri používaní odpovedajúcej úrovne výkonu je technológia elos bezbolestná. Pokožka je totiž výrazne menej atakovaná teplom.

Neprehliadnite:
Otázky a odpovede o novej technológií elos
     Samotný Me My Elos Plus sa môže vo výbave pochváliť žiarovkou s kapacitou 120 000 zábleskov a výrobcom udávanou životnosťou až 9 rokov. S takýmto výkonom sa reálna doba epilácie celého tela pohybuje okolo 30 minút, čo je proti mnohým konkurentom viac než dvojnásobná rýchlosť pri dokonca vyššej účinnosti. Pri epilácii celej nohy Vám bude stačiť 10 minút, pre líniu bikín budete mať hotovo po 2 minútach.

Výhody Homedics Me My Elos Plus sú:
- rýchlosť
- účinnosť
- bezpečnosť
- univerzalita
- životnosť

Načítavam video ...
comments powered by Disqus