Break

Break

Exkluzívny mesačník nielen pre mužov. Sexi kočky, pútavé cestopisy, zaujímavosti, rozhovory, pikantérie, módne trendy, špičkové technológie, adrenalínové zážitky, špičkové autá a mnoho ďalšieho. Čítaj BREAK!
Oživte letnú párty, kempovanie alebo grilovanie odolným reproduktorom JBL Charge 3
2949

Oživte letnú párty, kempovanie alebo grilovanie odolným reproduktorom JBL Charge 3

Telo je pokryté odolnou tkaninou. Dizajnové riešenie ovládacích tlačidiel na vrchnej strane reproduktora je veľmi sympatické, nakoľko nie sú všetky v rámci jedného zaobleného obdĺžnika. Piktogramy sú v 3D a z gumy, okrem tlačidla on/off a tlačidla JBL Connect+. Rovnako poteší pogumovaný stojanček, vďaka ktorému reproduktor stojí aj na nie úplne rovných povrchoch. V rámci stojana sú kontrolky indikujúce stav batérie. Svietia len určitú dobu pri zapnutí reproduktora, čo nám zo začiatku trochu prekážalo, no neskôr sme si zvykli a v konečnom dôsledku toto riešenie hodnotíme pozitívne. Pogumovanie stojančeka prechádza do zadnej strany Charge 3, kde nájdete ukryté USB, micro USB a 3,5 mm jack.
... čítaj viac
Komplexný zážitok
2260

Komplexný zážitok

Zvuk, dizajn a atmosféra svetlom je trojkombinácia, ktorú ponúka nová generácia reproduktora Aura Studio 2. Reproduktor vhodný do bytovky i do rodinného domu je dostupným rodinným pokladom. Stačí ho vyskúšať.
... čítaj viac