JBL predstavil prvé reproduktory s Lightning konektorom

JBL predstavil prvé reproduktory s Lightning konektorom

     Spoločnosť Harman International Industries dnes ohlásila svoje prvé príslušenstvo pre zariadenia využívajúce konektor Lightning, ktorý spoločnosť Apple predstavila poprvýkrát spolu s iPhone 5 a nájdeme ho v každom z nových prenosných zariadení kalifornskej spoločnosti. Harman/Kardon dnes predstavil dvojicu reproduktorov s dockom pre zariadenia s novým 8-pinovým konektorom, ktoré nás v obchodoch budú očakávať pod názvami OnBeat Micro a OnBeat Venue, ktoré spadajú pod značku JBL Audio. Vôbec poprvýkrát v histórii sa jedná o reproduktory podporujúce nový štandard.
    Harman Industries dnes predstavili dva nové reproduktory pre zariadenia so systémom iOS a konektorom Lightning. Menší OnBeat Micro, ktorého cena bola stanovená na $99.95, prináša malé rozmery a je určený pre iPhone 5, iPod Touch a nový iPod nano. Pokiaľ však budete chcieť ozvučiť váš byt pomocou iPadu mini či iPadu s Retina displejom, zakúpiť si budete môcť OnBeat Venue za $199.95. Testovacie vzorky oboch zariadení sa dostali už aj do redakcie známeho internetového magazínu Engadget

     “Podľa rýchleho testu môžeme vyhlásiť, že zvuk vychádzajúci z Venue LT bol veľmi plný a čistý. Reproduktory dokonca nemali problémy ani pri zvýraznení basov a vokálov pri vysokej úrovni hlasitosti.”


JBL OnBeat Micro and Venue
JBL OnBeat Venue with lightning
comments powered by Disqus