Napísali o nás v HIGH & Style

Napísali o nás v HIGH & Style

     Časopis HIGH & Style začal vychádzať len tento rok a momentálne je v stánkoch už tretie číslo. Nájdete tu všetko, čo si "hifista" môže priať. Periodicita časopisu je zatiaľ štvrťročne aj keď v budúcnosti plánuju každé dva mesiace. To sa týka aj rozsahu. Momentálne je to cca 80 strán s plánom na 100 strán. A cena? 3.90€ za výtlačok, čo zas nie je tak hrozné. Ponúkamé Vám ochutnávku, uverejnenia našich produktov v tomto začínajúcom časopise.
Harman/Kardon® BT
     Harman/Kardon® BT slúchadlá s Bluetooth® poskytujú viac ako len hudobný únik. Umožňujú tiež uniknúť od káblov. Využívajú AAC a apt-X® kódovanie pre najvyššiu kvalitu bezdrôtového audio streamovania a zahŕňajú zabudovaný mikrofón a prehrávacie tlačidlá na jednom z náušníkov. Ide o bezproblémový spôsob vychutnania si hudby bez zamotania sa. Cez USB nabíjateľné BT majú batériu, ktorá vydrží až 12 hodín. A na rozdiel od iných Bluetooth slúchadiel, aj keď sa batéria vybije, BT slúchadlá budú stále fungovať pri ich pripojení dodávaným prepojovacím káblom k prehrávaciemu zariadeniu. Majú takisto uzavretý dizajn, ktorý neprepúšťa hluk okolia do uší a udržiava zážitok z počúvania len pre uši pod náušníkmi. Ľahké a pohodlné slúchadlá BT vám umožňujú vziať si „prekrásny zvuk“ kdekoľvek so sebou.

Harman/Kardon BT

AKG K935AKG K935
     Bezdrôtové slúchadlá AKG K935 sú ideálnym doplnkom pre každý domáci audiosystém. Hudba, filmy a hry ožijú, zatiaľ čo vy si vychutnáte neobmedzenú slobodu pohybu. Pripojením vysielacej základne (ktorá slúži aj ako prispôsobená nabíjacia kolíska) k domácemu audiosystému alebo mobilnému zariadeniu sprostredkujú tieto slúchadlá krištáľovo čistý bezdrôtový zvuk zo vzdialenosti až 30 m metrov. K935 sú prvotriedne bezdrôtové slúchadlá s veľkorysými možnosťami pripojenia a s dôrazom na kvalitné materiály a pohodlie.

Neprehliadnite:
Leto znie, nech ste kdekoľvek
JBL OnBeat RumblaJBL OnBeat Rumble
     Nový iPhone 5, iPad mini a iné bezdrôtové zariadenia sú pôsobivé, ak sa využíva ich kompletný potenciál. Bluetooth® reproduktorová základňa JBL® OnBeat Rumble™ s technológiou pripojenia HARMAN TrueStream dodáva masívny JBL zvuk s burácajúcimi basmi z vašich prenosných prehrávačov. Či už je zariadenie vložené v jeho „lightning“ konektore alebo streamuje bezdrôtovo, dosiahnutý je čistý a presný zvuk pri počúvaní hudby, sledovaní videí, hraní hier alebo uskutočňovaní FaceTime video hovoru. Na stiahnutie je k dispozícii bezplatná aplikácia MusicFlow™ pre praktickejšie prehrávanie hudby, editovanie zoznamov prehrávania a navolenie si EQ nastavení.

JBL Micro WirelessJBL Micro Wireless
     Nenechajte sa zmiasť kompaktnými rozmermi. JBL Micro Wireless je prvý ultraprenosný reproduktor so vstavanou Li-ion nabíjateľnou batériou, basovým portom a bezdrôtovou technológiou Bluetooth. So 40-milimetrovým meničom prináša full-range JBL® zvuk s výnimočnými basmi, no i napriek tomu sa ľahko vojde do batoha alebo klipu na oblečení. Na reproduktor je možné bezdrôtovo streamovať audio z akéhokoľvek Bluetooth mobilného telefónu či tabletu alebo použiť priložený audiokábel na pripojenie reproduktora na akékoľvek mobilné zariadenia alebo MP3 prehrávač. Dokáže sa tiež poprepájať s ďalšími JBL Micro Wireless reproduktormi pre výkonnejší zvukový zážitok.

High & Style
comments powered by Disqus