Rozdávame lístky na výstavu HighEnd Slovakia 2013

Rozdávame lístky na výstavu HighEnd Slovakia 2013

     Áno, a to úplne zadarmo. Výstava sa koná cez weekend v hoteloch Crowne Plaza Bratislava a Austria Trend Hotel Bratislava (19.-20.október 2013). Je to najväčšia výstava špičkovej spotrebnej elektroniky a domácej zábavy pre náročných. Výstava bude ako vždy nabitá novinkami zo sveta hifi, stereo a home cinema. Prineste si svoje CDčka a LPčka. Každý z vystavovateľov ich rád prehrá na jeho referenčnej zostave. Prídite a vychutnajte si nádherný zvuk, z high – end reproduktorov zahraničnej alebo domácej výroby. Zosilňovače, či na stereo alebo na domáce kino, high - end prehrávače, gramofóny, slúchadlá ale aj multimediálne zariadenia, ku ktorým pripojíte čokolvek a kedykoľvek. Najnovšie trendy v systémoch riadenia domov a domácností, ovládače na akékoľvek zariadenia.
     Máte možnosť získať exkluzívne vstupenky na VIP večer, ktorý sa kona už v piatok 18. októbra od 18:30 do 22:00, kam nemá prístup verejnosť. VIP vstupenka je dokonca pre dve osoby. Jedinečná príležitosť zobrať so sebou aj svoju polovičku, a možnosť ju ukecať na tú svoju vysnívanú techniku :). V hre je 5x VIP vstupeniek a 5x obyčajná vstupenka. Obyčajná vstupenka je platná cez weekend a pre jednu osobu. Stačí splniť iba jednu z troch úloh. V prípade, že splníte všetky 3 úlohy, zaradíme Vás do zlosovania 3x a tak zvýšite svoje šance. Úlohy sú úplne jednoduché a nezaberú Vám veľa času.

- Máte doma už niečo od nás značky AKG, JBL, Harman/Kardon? Neváhajte, a ukážte nám na fotke akým veľkým fanúšikom ste. Vyfoťte sa so svojim/našim produktom a zašlite nám fotografiu na admin@vzdy.sk
- Viete, ktoré produkty získali EISA ocenenie pre rok 2013/2014 od značiek AKG, JBL, Harman/Kardon? Správnu odpoveď nám môžte zaslať tiež na admin@vzdy.sk
- Zvýšte svoju šancu o získanie lístkov a vyplnťe nám krátky dotazník.Neprehliadnite:
Good bye kábel
Hor sa do súťaženia, a možno sa uvidíme priamo osobne na High End Slovakia. Súťaž uzavierame presne o týždeň (16.10.2013)
comments powered by Disqus