Na jeden záber: záložné zdroje Varta a PQI

Na jeden záber: záložné zdroje Varta a PQI

     Nejedného používateľa smartfónu trápi slabá výdrž batérie na jedno nabitie. Napájacia batéria dodá vášmu zariadeniu "šťavu" práve vtedy, keď to bude potrebovať. Predĺžiť životnosť vášmu smartfónu dokážu napríklad záložné zdroje značky Varta, ktoré sú sympatické malými rozmermi, takže sú vhodné na každodenné nosenie v kabelke alebo batohu, kde budú čakať na svoju príležitosť.
     Pre nízku kapacitu však poslúžia hlavne na riešenie krízovej situácie, kedy si potrebujete súrne zavolať alebo poslať SMS-ku a máte vybitý mobil. Vtedy vám dobitie o niekoľko percent bude určite stačiť. Výhodou je, že pri ich použití nepotrebujete žiadne káble, stačí pripojiť a nabíjať.

     Recenziu produktu Varta Powerpack 57916, ktorý ponúka nielen microUSB, ale aj 30-pinový konektor, takže s ním nabijete aj starší iPhone, sme vám priniesli začiatkom decembra minulého roka.

Varta Powerpack mini 57916
     Okrem tohto najslabšieho 500 mAh modelu (s reálne využiteľnou kapacitou približne 300 mAh) sme sa pozreli aj na externý zdroj s vymeniteľnými tužkovými batériami a malý model, s ktorým si dobijete mobil o asi 800 mAh.

Načítavam video ...

V druhom videu sme si predstavili dva záložné zdroje značky PQI s dostatočnou kapacitou na to, aby stačili na viac než jedno dobitie. Poslúžia na cestách alebo všade tam, kde nemáte prístup k elektrickej zásuvke. V prírode, na chate či na letnom festivale. Nevýhodou je počiatočná investícia niekoľko desiatok eur.

Neprehliadnite:
Čo sú powerbanky a ako ich využiť a správne nakúpiť?
Načítavam video ...
comments powered by Disqus