Nezabudnite si na dovolenku!

Nezabudnite si na dovolenku!

     Za necelý mesiac sú tu školské prázdniny a s nimi sú spojené aj letné dovolenky. My sa už začíname obzerať kam tento rok vyrazíme a s kolegami si robíme rozpisy termínov dovoleniek tak, aby Vám mal vždy kto poradiť, vybaviť objednávku a odovzdať tovar. A ako sme rôznorodá spoločnosť, tak aj naše dovolenky sú pre každého iné. Poniektorí idú leňošiť k moru, niekto vyrazí na motorke cestovať, iní zas trávia prázdniny s deťmi a niekto zas trávi dovolenku až extrémne nebezpečne. A keďže sme ako spoločnosť na trhu už 20 rokov, a máme bohaté skúsenosti s našimi výrobkami, tak sme pre Vás ako zákaznikov spísali tipy, čo by ste si mali so sebou zobrať na dovolenku.
GPS navigácia
TomTom Start 20     Navigácií sa u nás premlelo niekoľko. Boli sme distribútormi zn. Navigon, istý čas sme predávali aj Mio, Garmin je zas zabudovaný v našich multimediálnych jednotkách Kenwood, ale nikdy nedáme dopustiť na TomTom. Množstvo prevratných technológií a pritom jednoduchá a najnovšie aj s doživotnými aktualizáciami. Na cestu Vám preto odporúčame túto značku. A ktorá je najvhodnejšia? Nám vyšiel práve model TomTom Start 20 Europe LifeTime. Základný model s dostatočne veľkou obrazovkou, mapami celej Európy a doživotnou aktualizáciou. Táto navigácia Vás spoľahlivo dovedie do akejkoľvek destinácie. Navyše pre motorkárov je tu špeciálny model TomTom Rider EU LifeTime.
Laserová depilácia
Laserová depilácia
     Kolegyňa sa chystá k moru a keďže v bikinách (možno aj bez :)) chce vyzerať dobre už teraz začala po zime s totálnou depiláciou celého tela. A aby to nemusela riešiť aj cez dovolenku, tak siahla po trvalejšej epilácií. Minulý rok testovala IPL depiláciu od Remington, lenže tentoraz skúša rovno laserovú epiláciu. Laserová epilácia má dlhodobejšie účinky a spôsobujú trvalé zníženie ochlpenia. Výsledok ale budeme vedieť až po dovolenke, ale po skúsenostiach s IPL, je presvedčená že to bude fungovať. To dokazujú aj testy z Anglicka. Ak chcete teda ešte trvalejšiu epiláciu ako s IPL, siahnite po laseri. Napr. model: Rio Beauty Scanning x60 Laser LAHC5.

Je nutné dodržiavať pitný režim
     Nech idete kamkoľvek, hlavne v lete je dobré dodržiavať pitný režim. Toto efektívne Vám zabezpečia filtračné flaše Bobble. Akonáhle sme ich začali ponúkať, skoro sme nemali čo predávať, pretože sa na to nahrnuli zamestanci. Fľaše sú dostupné v troch veľkostiach a v rôznych farbách. Takže naozaj si nájde každý tú svoju. Ich výhoda spočíva v tom, že si nemusíte brať so sebou žiadne minerálky. Stačí Vám samotná fľaša s filtrom. Samotný filter je uhlíkový, takže zachytí nečistoty, zredukuje chlór ale aj zápach. A životnosť filtra? 150 litrov. Takto filter by Vám mal približne vydržať dva mesiace.
Bobble
Stály prísun energie
     V dnešnej dobe je jeden problém. Ku všetkým "hračkám" ktoré si berieme alebo máme neustále so sebou, tak vyžadujú elektrickú energiu. Fotoaparát a telefón si berie minimálne každý so sebou na dovolenku. A pre deti sú to rôzne herné prenosné konzoly ako PSP, Wii,... Ako distribútor zn. Varta si vieme pre naše ale aj Vaše potreby zabezpečiť akýkoľvek rozmer potrebných batérií. Od neuveriteľného množstva gombíkových batérií až po klasické batérie v niekoľkých variantoch (podľa zamerania). Samozrejme, nie všetky zariadenia majú vymeniteľné batérie, ale ich majú vstavené. Tu sú zas v ponuke klasické nabíjačky s USB výstupom (dnes už skoro štandard, že všetko sa nabíja cez USB)a nabíjačky s rôznorodou konektorovou výbavou. No ak idete úplne mimo civilizácie, určite sa Vám hodia náhradné zásobníky energie ako Varta V-MAN Plug Set. A pre majiteľov Apple produktov tu máme extra tip. Len za 9.90€ môžete mať neustále zdroj energie so sebou. Či už pre iPhone, iPad alebo iPod. Za túto cenu nie je čo riešiť :) Nedá nám spomenúť zaujímavú alternatívu. Pozrite si JBL Charge.
microSD TDK
Fotiek nie je nikdy dosť
     Osobne, keď som išiel na 10 dní a viac na dovolenku, tak mi nikdy pamäťová karta nikdy nepostačovala. A brať si sebou notebook na dovolenku? Nie! Tento rok som sa rozhodol, že minimálne si jednu dve karty dokúpim. Dnes drvivá väčšina fotoaparátov je na SD karty. Ale radšej kúpim microSD kartu. Ku každej takejto karte je dodávaný aj adaptér. Takto môžete mať priamo jednu kartu v telefóne a v prípade núdze ju použiť do fotoaparátu. A aj po dovolenke viac využijete takúto pamäťovú kartu. Ak sa už teda rozhodujete si zakúpiť SD kartu, siahnite radšej po microSD variante s adaptérom.

Aktívna/extrémna dovolenka
     Ja osobne neznášam dovolenky kde iba niekde ležím alebo jednoducho oddychujem. Moja dovolenka bude viac ako aktívna, a určite budem po dovolenke potrebovať ešte ďalšie dva dni na zregenerovanie :) Moja dovolenka bude spočívať v túrach, návštevách nekomerčných jaskyní, splavoch a lezení. Už minulý rok som si zabezpečil nezničiteľnú batériu od Varty. Jej výhoda spočíva okrem primárneho zamerania (svietenie) aj v tom, že je naozaj nezničiteľná. Zabíjanie kolíkov stanu do zeme jej nerobí žiaden problém, tak ako utopenie v nejakej rieke. Niekoľko extrémných pádov zo skaly už zažila tiež. Určite si ju nebudem znova kupovať, keď stále slúži s iba povrchovými škrabancami, ale odprúčam každému.

Neprehliadnite:
Je dTest naozaj objektívny?
Načítavam video ...

     Pre aktívnych športovcov zas odporúčame športové hodinky TomTom Nike+ Sportswatch GPS. Zmeriate si rýchlosť, ubehnutú vzdialenosť, spálené kalórie a mnoho ďalších údajov. Navyše spolu s Nike si môžete pomocou športovania zahrať hru, ktorá Vás bude nútiť stále viac a viac športovať.

Spríjemnenie cesty
     Na záver týchto typov, ak cestujete ako spolujazdec v aute, alebo sa presúvate iným dopravným prostriedkom. Ak sa budete nudiť po ceste, vyberte si svoj prehrávač a vychutnajte si obľúbený film alebo hudbu. K tomu Vám pomôžu určite slúchadla. Ponúkamé ich v rôznych farbách, veľkostiach a kvalite. Určite si vyberiete s viac ako 180 druhov.

Extra tipy
KeepCup Remington S6600 Status 157501 Salter 9500BKDCTM MediaTech MT5504
Káva alebo čaj v termopohári kamkoľvek so sebou Stále pekná
Vyžehliť vlasy alebo natočiť, nie je problém
Uchovajte si potraviny dlhšie čerstvé Odvážte si batožinu pred odletom Tablet ako navigácia. Len si ju stačí upevniť na sklo.
comments powered by Disqus