Leto znie, nech ste kdekoľvek

Leto znie, nech ste kdekoľvek

Jar je konečne tu, čo znamená, že leto je hneď za rohom. Nech už cestujete s rodinou, užívate si na hudobnom festivale alebo len tak vyrazíte s priateľmi, JBL má skvelé portfólio audio zariadení na cesty pre fanúšikov hudby, ktorí vyhľadávajú skvelý zvuk, nech sú kdekoľvek..
JBL Charge: Ideálny spoločník na festival a kempovanie
     Doplňte playlist na párty na svojom smartphone, tablete alebo mp3 prehrávači a bezdrátovo prehrávajte hudbu pomocou Bluetooth s neuveriteľne hlasným audio a basmi JBL Charge. Zabudovaná dobíjacia batéria (s prehrávacim časom dlhším ako 12 hodín) zaistí, že budete môcť pokračovať, i keď hlavné pódium vyhlási večierku.

     A čo viac, JBL Charge slúži taktiež ako prenosný nabíjaci dock (powerbank) pre Váš tablet alebo smartphone a vráti život vašej batérii počas nabitého víkenodvého festivalu.

Načítavam video ...

JBL Pulse: Perfektný na dokreslenie atmosféry pri večernom grilovaní

     JBL Pulse zaistí, že vašu hudbu bude nielen počuť, ale aj vidieť. Kombinuje hlasný JBL zvuk s pozoruhodnými programovateľnými LED svetelnými show v prenosnom reproduktore. O tomto produkte sa bude hovoriť, keď sa Váš poobedný barbecue prehupne do večera.

Neprehliadnite:
JBL Flip 2 - prekvapivo hlučný valček
     JBL Pulse spustí vašu hudbu z akéhokoľvek prenosného zariadenia pomocou Bluetooth, povznesie zážitok vďaka výberu naprogramovaných alebo prispôsobiteľných svetelných motívov.

Načítavam video ...

JBL Micro Wireless: Veľkosť akurát do príručnej batožiny
     Tento zázrak akurát do ruky Vám umožní stráviť naozaj bezdrôtové leto. Dostupný vo veľa farbách vrátane energetickej zelenej. JBL Micro Wireless je elegantný, ľahký bluetooth podporujúci reproduktor, ktorý prenáša poriadny zvuk z prenosných audio prehrávačov.

     Perfektný do príručnej batožiny alebo pre dni, keď chcete mať hudbu na cestách po ruke. Toto je zariadenie po ktorom siahnete. Bude ladiť k zelenej tráve alebo palmovému listu a poriadne umocní Váš letný soundtrack.

Načítavam video ...

JBL Flip II: Pre začiatok spontánnej párty
     Spusťte hudbu, nech ste kdekoľvek len stlačením tlačídla. Tento oceňovaný prenosný bezdrôtový reproduktor premení každú situáciu v spontánny mejdan prehrávaním hudby priamo z mobilu, ktorý podporuje Bluetooth.

Neprehliadnite:
Fotoreportáž HighEnd Slovakia 2014
     Udržujte svojich priateľov v obraze s pomocou hluku a echa tlmiacej technológie JBL Flip II, ktorá zmení reproduktor v hands-free mobil a ktorý urobí z každej schôdzky mejdan.

Načítavam video ...
comments powered by Disqus