Byť prenosný sa teraz nosí

Byť prenosný sa teraz nosí

Hľadáte niečo malé, spratné, ale výkonné? JBL Xtreme je tá správna voľba! Je to neprekonateľný prenosný Bluetooth reproduktor, ktorý bez námahy poskytuje ohromujúci, výkonný stereo zvuk, ktorý nezradí. Pýši sa dobíjateľnou batériou, ktorej výdrž je až 15 hodín. Tento reproduktor jednoducho zachová vašu hudbu a vaše zariadenia (ma dva USB porty pre nabíjanie externých zariadení) v činnosti tak dlho, ako to len budete potrebovať a prinesie vzrušenie všade tam, kde ho budete potrebovať – či už je to doma alebo vonku, na večierku pri bazéne alebo pri grilovaní na terase.
Čo sa ale nám na ňom páči úplne najviac? Jeho textilný dizajn odolným voči pofŕkaniu, ktorý je k dispozícii v čiernom, modrom alebo červenom prevedení. S týmto zariadením sa nemusíte báť ani šumov a ruchov, ktoré by mohli ničiť váš zážitok z telefonovania, lebo Xtreme je vybavené reproduktorom potláčajúci šum a ozveny, vďaka čomu môžete uskutočniť čisté konferenčné hovory. Možnosť pripojenia JBL Connect, ktorá dokáže bezdrôtovo spojiť viacero JBL Connect vybavených reproduktorov dohromady na posilnenie zážitku z počúvania, je už len čerešnička na torte. Tento oválny zázrak je dostupný za 279 eur.

JBL Xtreme Flip3

JBL Flip 3
Ak vám niečo hovorí FLIP II, tak je na čase spoznať jeho „mladšieho brata“. Flip 3 od spoločnosti JBL je ďalšou generáciou ocenenej série Flip. Ide o komplexný prenosný Bluetooth reproduktor, ktorý prináša prekvapivo výkonný, miestnosť zapĺňajúci stereo zvuk kdekoľvek. V porovnaní s Flip 2 má vyšší výkon (2x8W), dlhšiu výdrž batérie, vďaka ktorej si obľúbenú hudbo môžete púšťať 8 až 10 hodín a vylepšený dizajn s pasívnymi žiaričmi na boku. Flip 3 je vďaka športovo odolným materiálom odolný voči pofŕkaniu vodou a môžete ho mať v v 8 žiarivých farebných prevedeniach. Ako sa pri ženách hovorí – do koča aj do voza, pri Flip 3 sa hovorí – spoločník do každého počasia. Potrebujete uskutočniť konferenčný hovor? Tento reproduktor vám v tom vôbec nebráni. Potláča šum a ozveny, vďaka čomu sú hovory čisté a zrozumiteľné. A ak vám to nestačí, na posilnenie zážitku z počúvania môžete využiť pripojenie JBL Connect, ktoré dokáže bezdrôtovo spojiť viacero JBL Connect vybavených reproduktorov dohromady. Farebný spoločník do rôznych aspektov života vás vyjde 129 eur.
comments powered by Disqus