IFA 2015: JBL Pulse 2

IFA 2015: JBL Pulse 2

Už sa to stáva pravidlom na výstave IFA v Berlíne, že stánok Harman Group kam okrem iného patria značky JBL, AKG, Harman/Kardon,... nie je dostupný širokej verejnosti ale len na pozvánky, ktoré my, ako distribútor pre Slovenskú a Českú republiku máme k dispozícii. Takto Vám môžme sprostredkovať informácie z tohto stánku ohľadom nových produktov.
Jeden z nových produktov, ktoré sú pod značkou JBL je multimediálny reproduktor v inovovanej verzii s označením JBL Pulse 2. Aké novinky prináša tento reproduktor? Tak ako v minulosti, i teraz Vám zahrá aj so sprievodnou svetelnou show (môžete si ju plne prispôsobiť Vašim požiadavkám), ktorý poháňa zabudovaná 6000mAh nabíjacia batéria.

JBL Pulse 2

Pomocou aplikácie si môžete pripojiť až naraz 3 zariadenia pre Bluetooth streamovanie hudby, príp. využiť funkcionalitu JBL Connect. Novinkou je vodeodolnosť ako pri tento rok uvedených produktoch: JBL Xtreme, JBL Charge 2+, JBL Clip+ či JBL Flip 3 a funkcia JBL Prism. Pod JBL Prism by ste mali rozumieť senzor, ktorý zosníma vami požadovanú farbu z okolia a ju oživí. Uvidíme v reáli ako to bude fungovať :)

JBL Pulse 2

Ešte doplníme technické parametre:
- Bluetooth verzie 4.1
- Meniče o veľkosti 2x45mm
- Výstup: 2x 8W
- Frekvenčný rozsah: 85Hz - 20kHz
- Nabíjanie batéerie: do 5 hodín
- Doba prehrávania na batériu: približne 10 hodín
- Rozmery: 84.2 x 194.4 x 84.2mm
- Hmotnosť: 775g

Neprehliadnite:
Vode odolné JBL kvarteto so špičkovým zvukom
JBL Pulse 2

comments powered by Disqus