JBL Connect už dostupný

JBL Connect už dostupný

Už šťastný majitelia JBL Flip3 alebo JBL Xtreme zo série nových vodeodolných reproduktorov si mohli na reproduktore všimnúť nič nehovoriacie tlačídlo. Takisto v popiske produkte je síce táto technológia opísaná ako nejaký ekosystém pripojením viac reproduktorov ale stále to je ničnehovoriace. Navyše aplikácia, ktorá by to podporovala nebola ešte v AppStore či Google Play.
Pred pár dňami sa táto aplikácia už zjavila v oboch spomínaných obchodoch a hneď si viete urobiť obraz, čím je technológia JBL Connect výnimočná. Možno viete, možno nie, obmedzenie Bluetooth v mobiloch je to, že naraz môžete mať napárované len jedno aktívne zariadenie. JBL Connect ide v tomto ďalej. Ak máte reproduktory JBL Flip3 alebo JBL Xtreme, môžete si urobiť bezdrôtové plnohodnotné stereo. Dva reproduktory medzi sebou spárujete a identifikujete ktorá je práva a ľavá strana a môžete aj bezdrôtovo streamovať. Prípadne ich môžete prepnúť do party módu a vtedy na oboch reproduktoroch hraje to isté z jedného zariadenia.

JBL Connect

Navyše aplikácia Vám umožňuje upgradovať firmware v reproduktoroch ak je dostupný a pre ľahšiu identifikáciu si môžete aj reproduktory premenovať z defaultného výrobného nastavenia.

JBL Connect
Ďalšou výhodou tejto technológie je, že môžete takto párovať rôzne reproduktory s touto technológiou. Tzn. že nemusíte mať 2x JBL Flip 3 alebo 2x JBL Xtreme, môžete to kombinovať aj medzi sebou. Do budúcna firma JBL pripravuje viac produktov s touto technológiou a možnosťou napárovať takto naraz viac reproduktorov.
comments powered by Disqus