JBL Flip 2 - prekvapivo hlučný valček

JBL Flip 2 - prekvapivo hlučný valček

Po pozitívnej skúsenosti s JBL Charge - poriadne hlasným Bluetooth reproduktorom, ktorý okrem iného dokáže aj nabiť váš mobil - sa do našich rúk dostal jeho menší, elegantnejší braček. Ten ponúka mierne vyšší výkon vďaka dvojici 40 mm reproduktorov a tiež ho môžete využiť na telefonovanie. Priznám sa však, že srdcu bližší mi ostal JBL Charge, ale na pracovnom stole bude Flip 2 nielen lepšie vyzerať, ale aj šikovne poslúži ako hlasné handsfree.
Nabijete ho pomocou dodávanej, ale aj akejkoľvek bežnej nabíjačky s microUSB konektorom. Na jedno nabitie nám Flip 2 ponúkol len 4 hodiny hlasnej reprodukcie hudby rôznych žánrov. Výrobca udáva 5 hodín, ktorých sa dočkáte na asi 1/3 hlasitosti. Stále je to menej než polovica času, aký sme dosiahli s JBL Charge s 4 000 mAh batériou. Lenže, nielen vybitie, ale aj nabitie je v tomto prípade rýchlejšie. A na Flip 2 sa mi páči aj podrobnejší indikátor stavu zabudovanej batérie.

JBL Flip 2

Flip 2 ponúka 2 000 mAh zabudovanú batériu a oproti predchádzajúcej generácii tu pribudla podpora NFC, o pár milimetrov narástli rozmery zariadenia, tešiť sa môžete lepšej reprodukcie hĺbok a reproduktor konečne nabijete pomocou univerzálneho microUSB konektora. To sú významné zmeny, ktoré by ma presvedčili investovať viac peňazí do novej generácie.

JBL Flip 2

Obchod Vždy.sk predáva JBL Flip za 119 eur. Úprimne, potešila by ma skôr cena do 100 eur. Najmä, ak model JBL Charge so silnejšou integrovanou batériou a možnosťou nabiť si mobil kdekoľvek v teréne kúpite v rovnakom obchode vo vybraných farbách už od 109 eur

Neprehliadnite:
IFA 2015: JBL Trip
JBL Flip 2

Zdroj: fony.sk
comments powered by Disqus