IFA 2015: Kenwood kuchyňa

IFA 2015: Kenwood kuchyňa

Aj do tohto stánku sme zavítali. Po minulé roky síce s očakávaním a následne so sklamaním. Prečo? Kenwood čo tu prezentuje výrobky, tak nie všetky sú určené pre náš trh a je otázne či sa to aj dostane. Tak nasledujúce novinky berte s rezervou a je teda otázne, či všetko opísane nižšie bude aj v budúcnosti v ponuke.
V kuchynských robotoch naďalej vládli nové modely série MultiOne na ktoré má výrobca špecifiká predaja a preto ich nájdete nejaký ten piatok len u vybraných predajcoch. Ak náhodu už máte kuchynský robot MultiOne, tak príslušenstvo je u nás k dispozícii.

Čo nás zaujalo, je raňajková sada K Sense ktorá dopĺňa práve tento kuchynský robot. K dispozícii na trhu by to malo byť v 12/2015

Kenwood kSense

Veľmi populárne boli ručné mixéry s bigfoot nadstavcom pre tvorbu pyré. Tentoraz obnovujú znova túto líniu v podobe Kenwood HDM800SI a HDM802SI

Neprehliadnite:
Ako si vybrať kuchynského robota Kenwood
Kenwood HDM802SI

Očarili nás nové farby kuchnských robotov kMix. No tie s veľkou pravdepodobnosťou u nás nebudú k dispozícii, pretože náš trh nie je veľmi "pripravený" na takéto farby a ľudia volia klasickú čiernu alebo bielu farbu a maximálne odviazanie je pre červenú.

Kenwood KMX50

Kenwood KMX50

Kenwood KMX50

Kenwood KMX50

Populárnemu Smoothie sa nevyhol ani tento veľký výrobca a uvádza to, čo už hocaká značka má nejaký rok v ponuke. Smoothie 2 Go SMP60SI by už mal byť k dispozícii.

Kenwood SMP60SI

Poslednou novinkou na ktorú sa najviac tešíme je kCook CCC2000WG. Je to tzv. rýchlovarič pre single, malé rodiny či malé deti. Okrem varenia je to veľmi variabilný prístroj, ktorý môžete použiť aj na sekanie a drvenie. Tento multi varič by už mal byť dostupný na trhu a overujeme dostupnosť pre náš trh.

Kenwood CCC200WH

Kenwood CCC200WH
comments powered by Disqus