IFA 2015: Russell Hobbs

IFA 2015: Russell Hobbs

Viac ako Kenwood, nás v oblasti kuchynských spotrebičov oslovil Russell Hobbs. Síce nič prevratné nepredstavili, ale za to si pri svojich výrobkoch dali záležať na dizajne, ktoré Vás oslovia. Zrazu sa ráno zabudnete aj pri tom, ako sa Vám postupne opekajú hrianky :) Však sa pozrite s nami.
Nová séria Clarity je takmer priehľadná a tak môžete sledovať priebeh prípravy. Nás zaujal hlavne vyššie spomenutý hriankovač, alebo nová verzia filtračnej kanvice, kde po prefiltrovaní si môžete okamžite zohriať vodu na čaj či kávu.

Russell Hobbs Clarity

Už to vidíme, že vo firme si zas začneme variť. Tak ako Kenwood aj Russell Hobbs dal do ponuky MultiCooker. S týmto si pripravíte celú radu mäsových, rybích či zeleninových pokrmov. Navyše sa v ňom dajú upiecť koláče, uvariť ryža, či pripraviť jogurt. 5l kapacita nakŕmi dosť hladných krkov.

Russell Hobbs Clarity

Aktualizovanou novinkou je produktová rada Floral. Doteraz bola na bielom podklade s čiernym vzorom, čo tentoraz otočili a vyzerá tiež podarene.

Neprehliadnite:
Revoluce v grilování aneb jde to i jinak: bez ohně, bez námahy, bez tuku a s pomocníky!
Russell Hobbs 21961

Elektrický fondue či palacinkovač na veľké palacinky je len už čerešničkou. Ale už vieme čo si spravíme doma, len čo sa vrátime z výstavy :)

Russell Hobbs 20920
comments powered by Disqus