Ste vášnivý psíčkar? Milujete prechádzky a dlhšie výlety s Vašim psíkom?

Ste vášnivý psíčkar? Milujete prechádzky a dlhšie výlety s Vašim psíkom?

Spojte príjemné s užitočným. Vyskúšajte kolobežky určené na venčenie psov. Český výrobca KOSTKA myslel aj na našich štvornohých miláčikov. Stredne veľké plemená sa na nich dokonale vyšantia a unavia, takže vy máte postarané o ničím nerušený zvyšok dňa. Kolobežka spĺňa aj náročné požiadavky všetkých záujemcov.
Súčasťou tohto modelu je pružný adaptér a pružné vodítko na psa a predný blatník z plastu. Tieto komponenty zabezpečujú bezpečnosť pri venčení. Brzdy Shimano Vám zase zaistia skvelý brzdný účinok. Riziko pádu je oproti cyklistom menšie. Je ako stvorená pre jazdy v teréne, ale Vaše požiadavky dostatočne uspokojí aj na cestách alebo v meste. Beh s Vašim psom si môžete vychutnávať vždy pokiaľ nie je sneh.

Kolobežky Kostka

Zapriahnite svojho psa , vyberte sa na výlet, vylepšite si kondičku. Využite pritom tento psí špeciál pre beh a prechádzky so psom

Potešte svojho štvornohého miláčika.
     Prezentáciu s ukážkami venčenia na kolobežke si môžete pozrieť aj 25.04. v Košiciach na: Cassovia Running Cannicup 2015, Košice, prípadne si zapíšte do kalendára dátum 18.-19.7.2015. Tu sa bude konať veľká akcia Dogfest v Šaľi, kde budeme organizovať aj preteky a budú aj ukážky ostrého preteku Musherov.
Uvidíte, že neoľutujete.
comments powered by Disqus
comments powered by Disqus