AKG N60NC využijete všade

AKG N60NC využijete všade

Nech žije sloboda! Slúchadlá od AKG, model N60NC sú zhmotneným snom každého audiofila, ktorý sa pohybuje v rušnom prostredí, akým je mestská džungľa, alebo priestory spoločnej kancelárie, kde sa vždy nájdu rušivé elementy, ktoré dokážu počúvanie hudby značne znepríjemniť.
Model N60NC veľkú konkurenciu v kategórii hluk potlačujúcich slúchadiel nemá. Už pri prvom kontakte si ich obľúbite. Vyznačujú sa pevnou konštrukciou z kvalitných materiálov, ako je hliník, pamäťová pena a koža, a pritom sú skutočne ľahké, vážia iba 150 g. To je jeden z dvoch hlavných dôvodov, prečo si ich budete na ušiach nechávať dlhšie a dlhšie, až nakoniec prídete na to, že sa nachádzate vo svojom vlastnom svete, izolovaný od pulzujúceho okolia a maximálne koncentrovaný na to, čomu sa chcete venovať. Druhým dôvodom je kvalita reprodukcie, ktorá je ale natoľko návyková, že vás neraz prinúti iba sa započúvať do zvukovej stopy, a všetko ostatné v tom momente stratí zmysel. Hudbu si môžete naplno užiť po dobu až 30 hodín, a v prípade, že ste ich zabudli dobiť existuje núdzové riešenie v podobe pasívneho režimu.

AKG N60NC

Nabíjací USB kábel si môžete nosiť vždy so sebou, v praktickom cestovnom balení, spolu so zloženými slúchadlami, ktoré vám vďaka 3D mechanizmu skladania zaberú minimum priestoru. V balení sa nachádza aj adaptér do lietadla, a vďaka tomu sa N60NC stanú vaším najobľúbenejším doplnkom na každej ceste. Posledným stupňom k dokonalosti je 1,2 m dlhý kábel, ktorý má integrovaný univerzálny ovládač ako aj mikrofón, pre prípad, že by vás niekto vytrhol zo sveta tónov do reality.
comments powered by Disqus