AKG N60NC získavajú ďalšie vylepšenie

AKG N60NC získavajú ďalšie vylepšenie

Tieto slúchadlá je asi to najlepšie čo môžete mať na cestovanie. Ako sme už písali v minulosti, slúchadlá významne potlačia hluk z okolia. Takto môžete cestovať akýmkoľvek dopravným prostriedkom, bez toho aby vás niečo rušilo. Na CES v Las Vegas, výrobca predstavil inovovanú verziu týchto slúchadiel.
Podľa Futresource je 83 letov krátkych kde veľa cestovateľov si berie so sebou iba príručnu batožinu. Budúca generácia slúchadiel AKG N60NC je N60 Wireless NC a tak cestovanie robí príjemnejším bez potreby balenia káblov a pri zachovaní kompaktného zloženia. Vďaka svojej aktívnej technológii potlačenia šumu (NC - Noise Cancelling) a vysokej kvality prehrávania hudby eliminuje rušivý zvuk v lietadlách a vlakoch. Cestujúci sa môžu úplne spoľahnúť na slúchadla počas celej svojej cesty vďaka batérií ktorá zabezpečí zábavu nepretržite po dobu 30 hodín.

AKG N60NC Wirelles

Navyše aktuálna verzia slúchadiel bola certifikovaná leteckou spoločnosťou Lufthansa Airlines a tá si ich vybrala aj pre používanie v business triede. Tá bola veľmi prekvapená ako tieto slúchadla dokážu odfiltrovať nižšie frekvencie a hukot z motora a tým zaistiť pokoj pre cestujúcich na palube.

Okrem AKG N60NC Wireless firma oznámila aj ďalší prírastok do svojej rady cestovných slúchadie, štuple AKG N20NC. Nové káblové slúchadlá prinášajú výnimočný zvuk s aktívnym potlačením šumu, ktoré sú najlepšie vo svojej triede. Slúchadlá sú ideálne tiež na dlhé používanie, pretože vydržia s touto technológiou poskytovať zvuk celých 20 hodín.

Neprehliadnite:
Art of Noise
Slúchadlá by mali byť dostupné koncom apríla 2017

comments powered by Disqus