AKG Y20(U) a Y40

AKG Y20(U) a Y40

AKG nedávno rozšíril svoj llifestylovo zameraný ypsilonový rad slúchadiel o niekoľko modelov. Do slovenských obchodov mieria ďalšie imidžové modely, tentoraz s označením Y20 a Y40.
AKG Y20 prichádzajú v modernom matnom vyhotovení a vyrobené sú z polykarbonátového kompozitu, pričom ich výhodou je práve odolnosť voči poškriabaniu. O prednes zvuku sa starajú 8mm meniče, ktoré sú vybavené mäkkými a pohodlnými silikónovými špuntami FlexSoft. Samozrejme, pre komfortnejšie počúvanie hudby nechýba ani zabudovaný ovládač (vo verzii Y20U), ktorý nájdete umiestnený na kábli.

Po zvukovej stránke model Y20 obhájil dobré meno značky AKG, takže sa okrem skvelého vzhľadu môžete tešiť aj z príjemného a uchu lahodiaceho zvuku.

AKG Y20

Menší brat už známych Y50, ktorý nesie označenie Y40, sú dynamické, ľahké a skladacie slúchadlá. Tento model oceníte predovšetkým pri každodennom použití v meste, a to doma, v práci či na cestách.

Neprehliadnite:
Recenzia: AKG Y20
Slúchadlá sú vyrobené z kvalitného plastu, ktorý zaručuje vysokú odolnosť a nízku hmotnosť. Mušle slúchadiel sú otočné a opatrené špeciálnymi poťahmi, ktoré zvyšujú komfort nosenia a eliminujú prienik zvuku zvonka aj zvnútra smerom von. Kábel disponuje zabudovaným mikrofónom a trojtlačidlovým ovládačom, ktorý je kompatibilný s väčšinou súčasných smartfónov.

Ani AKG Y40 nesklamali svojim zvukovým prejavom. Používateľovi prinášajú dynamický prednes so sýtym zvukom, ktorý uspokojí aj tých náročnejších.

AKG Y40
comments powered by Disqus