Audio Video Show Praha 2016

Audio Video Show Praha 2016

Tak ako sa pravidelne koná výstava Audio, Video a Domáce Kino na jeseň v Bratislave, tak je i výstava v Prahe na jar. I tejto výstavy sa pravidelne zúčastňujeme. Bohužiaľ na dobu uvádzania produktov skupiny Harman Group, sa tu už málokedy predstavujú novinky, ale stále máte možnosť si tu odskúšať všetky nami ponúkané produkty a vypočuť si ich s vlastnými skladbami.
Napriek tomu, že Harman/Kardon, JBL a AKG predstavujú hlavne novinky na výstave IFA v Berlíne, tak i nám na poslednú chvíľu dorazili nejaké novinky priamo od výrobcu. Konkrétne to boli multimediálne reproduktory JBL Charge 3 a JBL Clip 2. O týchto novinkách sme už vedeli z výstavy CES v Las Vegas, len stále sme očakávali kedy nám konečne dôjdu a mohli ich dobre otestovať. Oproti predchádzajúcej generácii sa vyznačujú už plnou vodeodolnosťou a nielen voči striekajúcej vode, aj keď na krátku chvíľu zniesli väčšie množstvo vody. Pred tým, ako sme presunuli tieto produkty na výstavu sme ich teda otestovali vo vodnom kúpeli poriadne, čo môžete vidieť aj na videu. Príjemným zistením bolo, že tieto produkty nielen že sú naozaj vodeodolné, ale ostávajú Vám plávať na hladine, bez nejakého pridaného príslušenstva. Toto veľmi oceňujeme, pretože aj akčné kamery a iné produkty ktoré sú vodeodolné aj do niekoľkých metrov majú jednú nepríjemnú vlastnosť. Bez prídavného príslušenstva Vám klesnú na dno, o čom sme sa už niekoľko krát presvedčili, keď nám napr. akčná kamera TomTom Bandit skončila niekde na dne Dunaja. V najbližšej dobe sa posnažíme Vám priniesť podrobnejšiu recenziu.


V našich izbách hotelu Dorint ste si mohli odskúšať všetky aktuálne ponúkané modely multimediálnych reproduktorov, od momentálne TOP1 najpredávanejšieho reproduktoru JBL GO až po oceňovaný JBL Xtreme. Nechýbali ani domáce multimediálne reproduktory ktoré vždy pútajú pozornosť ako JBL Authentics L16SP (momentálne s pridanou funkcionalitou Spotify Connect) či Harman/Kardon AURA, multiroom systém OMNI či pomaly nesmrteľné Harman/Kardon Soundstick.

Audio Video Show Praha 2016
Audio Video Show Praha 2016
Audio Video Show Praha 2016
Audio Video Show Praha 2016

V miestnosti so slúchadlami sme mali takisto zastúpené celé portfólio produktov. Či už všetky modely športových slúchadiel zn. Yurbuds, ale i celý sortiment zn. AKG tak i kompletnú plejádu populárnych slúchadiel JBL. Práve i z JBL sme priniesli novinku z Bratislavy v podobe JBL Everest Elite 700, na ktoré sa momentálne pripravuje recenzia a o pár dní si ju budete môcť kompletne prečítať.

Audio Video Show Praha 2016
Audio Video Show Praha 2016
Audio Video Show Praha 2016
Audio Video Show Praha 2016
V poslednej miestnosti dominovalo veľké Home HiFi, kde ste si v kľude a pohodlí mohli vypočuť všetko čo žiadate, keď si idete ozvučiť domácnosť. Od cenovo prístupných soundbarov, cez dizajnové soundbary, kompletné domáce kiná s Blu-Ray systémom až po jednotlivé komponenty či už v stereo režime alebo režime 5.1 pre domáce kino ktorým dominovali reproduktory série JBL Arena.

Neprehliadnite:
Výstava Audio, Video a Domáce kino 2015
Audio Video Show Praha 2016
Audio Video Show Praha 2016
Ak ste náhodou túto výstavu nestihli, vôbec to nevadí. Radi Vás uvítame zas na jeseň v Bratislave na Audio, Video a Domáce Kino už aj s novo predstavenými produktami, aj keď sami ešte nevieme aké to budú ale určite nás výrobca, tak ako každý rok prekvapí!

Audio Video Show Praha 2016
Navyše k nám zavítala aj Bára Špotáková, olympijská víťazka a majsterska sveta s manželom, ktorá uvažuje tiež o investícii do niektorých z našich výrobkov.
comments powered by Disqus