CES 2020: Novinka JBL Boombox 2 s epickým zvukom celý deň

CES 2020: Novinka JBL Boombox 2 s epickým zvukom celý deň

Povstaňte. Prichádza nový kráľ v prenosných reproduktoroch. Monštrózny JBL Boombox je ešte hlasnejší, krajší a odolnejší ako jeho predchodca. Tento reproduktor je to, čo chcete.
Vďaka novej technológii JBL Original Pro Sound sú basy ešte mohutnejšie, stredy čisté a výšky úplne hladké. Ozvučíte s ním takmer každú party.

V odvážnom dizajne sa spája najodolnejší a najťažší reproduktor v ponuke prenosných reproduktorov od JBL. Party môže kľudne trvať aj 24 hodín a reproduktor môže neustále hrať. Ak vám dôjde batéria vo vašom mobilnom telefóne, JBL Boombox 2 vám poslúži aj ako zdroj energie. Vodeodolnosť s certifikáciou IPX7 je už samozrejmosťou. Nezľakne sa vôbec vody.

JBL Boombox 2

V tele je ukrytá aj patentovaná technológia JBL PartyBoost vďaka ktorej sa môžete spojiť s neobmedzeným počtom ďalšich reproduktorov a užiť si tak jedinečnú párty.

Neprehliadnite:
Recenzia: JBL E25BT
Cenu očakávame na úrovni 499,- € s dostupnosťou počas apríla 2020. Preto je už dnes prvá verzia reproduktoru JBL Boombox za akciovú výpredajovú cenu. Ak nepotrebuješ funkciu PartyBoost, ktorá nie je kompatibilná s JBL Connect+, tak nemáš nad čím váhať.

Nezabudni nás sledovať ďalej a dozvieš sa o ďalších novinkách predstavených na výstave CES v Las Vegas či viac podrobností o predstavených produktoch, keď budeme mať k dispozícii kompletnú špecifikáciu.

JBL Boombox 2
comments powered by Disqus