CES 2020: Novinka JBL Horizon 2

CES 2020: Novinka JBL Horizon 2

Prvá generácia populárneho rádio budíku je už s nami vyše 5 rokov! A je to tak geniálne, že nebolo treba ho za celý čas vôbec inovovať. Jeho sláva upadne s nástupom ďalšej generácie. Druhá generácia rádio budíku má inovovaný dizaj, veľký LCD displej, osvetlenie okolia a predvoľby pre obľúbené rádio stanice.
Kompaktný, ale jedinečný dizajn Horizon 2 je navrhnutý tak, aby zapadol do akejkoľvek spálne a urobil z neho dokonalý doplnok. Môžete ho mať vo výraznej čiernej farbe, alebo jemne šedej. Horizon 2 disponuje duálnym alarmom aby neslúžil len jednej osobe.  Každý si ho môže nastaviť podľa svojich preferencií s rozdielnymi časmi budenia. Tento reproduktor navyše zastúpi aj načnú lampu vďaka zabudovanému LED osveteleniu, ktorého intenzita sa prispôsobuje jasu v miestnosti.

JBL Horizon 2

JBL Horizon 2 vás nebude budiť nejakým "plechovým" zvukom. Vďaka technológii JBL Original Pro Sound, ktorá je integrovaná aj do väčšiny slúchadiel či prenosných reproduktorov, sa budete budiť príjemne s dokonalým hudobným prejavom. Reproduktor poskytuje  hlboké basy, pôsobivé zafarbenie a udržiava stabilnú rovnováhu medzi nízkymi a vysokými frekvenciami.

JBL Horizon 2 je druhým prijímačom DAB/FM vysielania od JBL, po najpredávanejšom DAB tuneri JBL Tuner na európskom trhu.

Neprehliadnite:
Recenzia: JBL E25BT
JBL Horizon 2

Ďalšie funckie JBL Horizon 2:
- Bezdrôtové streamovanie Bluetooth: pripojte si k reproduktoru akékoľvek Bluetooth zariadenie
- FM a DAB rádio: kvalitný príjem rádio vysielanie pomocou DAB. Ak nie ste v pokrytí DAB, poslúži vám stále dobre aj FM vysielanie
- Nabite si cez noc svoj telefón: integrovaná dvojica USB portov vám zabezpečí, že ráno máte nabitý svoj telefón
- Otočný ovládací gombík: Pomocou jediného tlačídla si rýchlo vyberiete čas budeni, odložíte budík, nastavíte hlasitosť, či zapnete a vypnete osvetlenie.

Nezabudni nás sledovať ďalej a dozvieš sa o ďalších novinkách predstavených na výstave CES v Las Vegas či viac podrobností o predstavených produktoch, keď budeme mať k dispozícii kompletnú špecifikáciu.
comments powered by Disqus