Čo nám predstaví Harman Group na CES v Las Vegas?

Čo nám predstaví Harman Group na CES v Las Vegas?

Už zajtra začína v USA najväčšia výstava spotrebnej elektroniky. Samozrejme nebudú tu chýbať značky ktorými sme oficiálnymi distribútormi pre Slovenskú a Českú republiku a tak sme sami zvedaví, čo nám za novinky predstavia. Najviac sa sústreďujeme na Harman Group pod ktoré patria okrem iného značky AKG, Harman/Kardon a JBL.
O AKG zatiaľ veľmi nevieme, čo predstaví. Na Twitter uverejnil iba obrázok nejakého "battery powerpacku" so vstupom a výstupom. Tipujeme, že to bude nejaké aktívne zariadenie na potlačenie okolitého hluku užitočného pri cestovaní, aké je použité v slúchadlach AKG N60NC.

AKG CES2017

Značka Harman/Kardon zatiaľ úplne o svojich novinkách mlčí, ale za to nám to vynahradzujú novinkami v značke JBL. Séria prenosných reproduktorov zvyšuje číslovky, konkrétne pri Flip na číslo 4 a to isté činí aj pri JBL Pulse na číslovku 3. Už by to konečne mohli zjednotiť. Práve JBL Pulse 3 nás veľmi milo prekvapil nádherným dizajnom, veď posúďte sami.

AKG CES2017

Zaujímavosťou bude aj prenosné púzdro na štuplové bezdrôtové slúchadlá so zabudovaným powerbankom. Síce špecifikáciu powerbanku nepoznáme, ale majú predĺžiť výdrž bezdrôtových slúchadiel až o 16 hodín. A 15 min. nabíjania slúchadiel zabezpečí 1 hodinu prehrávania.

Neprehliadnite:
Rozdávame audioknihy
AKG CES2017

Čo sa veľmi asi nebude predávať sú slúchadla JBL OR300. Tie sú špeciálne nadizajnované pre OCULUS RIFT, čo sú okuliare pre virtuálnu realitu a majú vytvoriť dokonalý zvukový zážitok. Všetky tieto novinky sú nominované na ocenenie CES INNOVATION AWARDS.

AKG CES2017
comments powered by Disqus