Čo všetko vieme o novinkách JBL z CES 2019 v Las Vegas

Čo všetko vieme o novinkách JBL z CES 2019 v Las Vegas

Niektoré novinky sme viac menej očakávali a ostali sme niektorými aj prekvapení. JBL Flip 5 bola jednou z očakávaných noviniek ale na zadok sme sa posadili z nového JBL PartyBox 1000! Zhromaždili sme pre vás informácie ktoré zatiaľ vieme.
JBL Flip 5
Asi najpopulárnejší reproduktor v našich končinách za prijateľnú cenu sa dočkal vylepšenia. Pozrime sa čo nového prináša:
- nabíjanie pomocou USB C
- 4800mAh batéria s výdržou 12 hodín
- certifikácia vodeodolnosti IPX7
- 11 dostupných farieb
Začiatok predaja a cena: 05/2019, cca 129,- €

JBL Flip 5

JBL PartyBox 1000

Prekvapením aj pre nás bolo, keď uviedli nový model zo série PartyBox, pretože model 200 a 300 boli len nedávno predstavené. Model 1000 je podľa fotografií raz tak väčší ako aktuálne modely. To už o prenositeľnosti asi nebude reč, aj keď disponuje vlastnou batériou. Čo ponúka? Väčšinu vlastností preberie od svojich menších súrodencov, ale....
- výkon 1100W!
- 12" subwoofer
- Plné 3-cestné prevedenie
- Ovládanie svetelných efektov pohybom ruky
- Celoplošné osvetlenie
- Karaoke technológiu
- Integrovaný DJ LaunchPad
Začiatok predaja a cena: leto 2019, cca 999,- €

JBL PartyBox 1000

JBL JR POP
Firma JBL myslela aj na tých najmenších a pre nich sú určené reproduktory JBL JR POP. Veľmi sa podobojú na JBL Clip 3 prezlečené do pestrých detských farieb. Majú všetky vlastnosti JBL Clip 3 vrátane vodeodolnosti IPX7. A ako JBL PartyBox, aj JBL Pop vám bude "hrať farebnú hudbu". Jedine sa mení dizajn s úchytom. Reproduktory budú dostupné v šiestich farbách za cenu 30€. Dátum uvedenia na trh je približne 02/2019.

Neprehliadnite:
Recenzia JBL Flip 4: Reproduktor, ktorý vás kvalitou zvuku rozhodne nesklame
JBL JR Pop

Slúchadlá JBL Live
Pod touto sériou je uvedených 5 modelov (Live 100, 200BT, 400BT, 500BT a 650BTNC). Prvé dva modely sú slúchadlá do uší, stredný cestovný a posledné dva veľké slúchadlá. Navyše posledný model disponuje aj funkcionalitou Noise Cancelling. Ceny budú začínať na cene 39.95€ a končiť na 200€. Čo je tiež prekvapením, tak mimo slúchadiel do uší je udávaná výdrž batérie od 24 hodín vyššie, ovládanie a nastavovanie cez aplikáciu My JBL Headphones či dotykové ovládanie.

JBL Live

Všetky informácie nie sú ešte na 100% oficiálne potvrdené a ani nemáme ešte plnú špecifikáciu. Preto berte tieto uvedené údaje s rezervou.

Ďalšie novinky ktoré očakávame:
- JBL Link Bar (inteligentný soundbar, u nás asi nedostupné, pretože ovládanie je cez inteligentných asistentov)
- Bezdrôtové slúchadlá do uši: Tune120TWS, Reflect Flow, Endurance Peak, Under Armour True Wireless Flash
comments powered by Disqus