Recenzia: Decentný reproduktor MediaTech Boombox Dual BT MT3167

Recenzia: Decentný reproduktor MediaTech Boombox Dual BT MT3167

Nedávno sme recenzovali šikovný reproduktor od MediaTech a teraz tu máme len o 10,- € drahší a vylepšený model v podobe Boombox Dual BT MT3167. Oplatí sa investovať o tých pár euro do vyššieho modelu?
NEPREHLIADNITE: Odporúčame vám si prečítať si predchádzajúcu recenziu, keďže tieto reproduktory majú veľmi veľa spoločného.

Balenie MediaTech Boombox Dual BT MT3167
Balenie tohto reproduktora je veľmi praktické. Okrem samotného reproduktora nájdete v balení diaľkový ovládač, prepojovací jack kábel a nabíjací USB kábel ukončený microUSB konektorom. Nabíjačku do 220V zásuvky vôbec nehľadajte. Nepotrebujete ju. Chýbajúcu zásuvku môžete nahradiť nabíjačkou k vášmu mobilnému telefónu, alebo napájaním s powerbanky či počítača/notebooku.

MediaTech MT3167

Technické parametre
MediaTech Boombox Dual BT MT3167 parametrami nijako neohúri, ale ani neurazí. Zabudované FM rádio, prehrávanie z USB a microSD kariet, AUX vstup, vstup pre mikrofón, nabíjanie cez microUSB, integrovaná batéria s výdržou až 7 hodín. Vyčnieva bluetooth rozhranie, ktoré je vo verzii 5.0, čo sa len tak nevidí pri produktoch v tejto cenovej kategórii.
O prehrávanie sa vám postarajú 2x3" basové meniče a 2x2" stredové meniče. Tie dokážu prehrávať hudbu o celkovom RMS výkone 15W pri frekvencii od 80Hz do 20kHz.

Neprehliadnite:
Recenzia: JBL Flip 4
MediaTech MT3167

Opis MediaTech Boombox Dual BT MT3167
Na rozdiel od MediaTech Boombox BT NEXT MT3166 pôsobí tento reproduktor decentnejšie. Žiadne divoké svetelné efekty. Podsvietené sú iba funkčné tlačídla usporiadané do kruhu a samozrejme stavový displej. Jedine nám chýba krycia mriežka na basové meniče, aby sa náhodou nejakým nárazom nepoškodili. Celý reproduktor je osadený v drevotrieskovej konštrukcii, okrem predného panela. Po bokoch sú umiestnené stredové meniče z v zadnej časti sú vyvedené dva bassreflexové otvory.

MediaTech MT3167

V zadnej časti sa dostanete iba pomocou jednej skrutky priamo k integrovanej batérii. Čiže aj do budúcna , keď klesne kapacita batérie na neúnosne minimum, si ju môžete jednoducho vymeniť svojpomocne a tento servisný úkon vás nemusí stáť toľko, čo samotné zariadenie.
Vo vrchnej časti je schovaná teleskopická vysúvacia anténa pre lepší príjem FM vysielania. Rukoväť na prenášanie len poteší. Súčasťou rukoväte je aj jednoduchý stojan na váš mobilný telefón, keď si ho nemáte kde odložiť.

MediaTech MT3167

Kvalita reprodukcie hudby
Parametrovo a výkonovo sa nijako neodlišuje od nižšieho modelu. Subjektívne môžme povedať, že druhý basový menič tomu trochu dodal na hĺbkach. Stále ale platí, že je to produkt určený, kde vám reproduktor bude hrať niekde v pozadí a môže zastúpiť vylepšenie kvality prehrávania integrovaných reproduktorov v monitore, notebooku či vo vašom telefóne. Ak vám v domácnosti chýba klasické rádio, ktoré chcete občas použiť aj na iné účely, tak MediaTech Boombox Dual BT MT3167 je určený pre vás.

MediaTech MT3167

Odporúčanie
Nám sa na reproduktore veľmi páči jeho decentnejšie prevedenie za prijateľnú cenu. Poteší aj zaintegrované bluetooth rozhranie vo verzii 5.0. Šikovný repráčik v drevenom prevedení s množstvom doplnkových vlastností. Na budúce sa pozrieme ešte na jeden väčší model.

Neprehliadnite:
TEST JBL E55BT: šikovné bezdrôtovky na každý deň
MediaTech MT3167
comments powered by Disqus