Ideálny spoločník pre zážitok z hudby pri bazéne

Ideálny spoločník pre zážitok z hudby pri bazéne

Prenosný Bluetooth reproduktor JBL Flip 4 od spoločnosti JBL je ďalšou generáciou ocenenej série Flip. Výrobcovia sa opäť pohrali s kvalitou zvuku, vďaka čomu prináša výkonný stereo zvuk. Tento kompaktný reproduktor je napájaný 3000 mAh dobíjateľnou Li-ion batériou, ktorá poskytuje 12 hodín nepretržitého prehrávania vysoko kvalitného zvuku.
Skupinu jeho prvotriednych vlastností tvorí veľmi žiadaná odolnosť voči vode. Umožňuje mu to certifikácia IPX 7, vďaka čomu si nemusíte robiť starosti s poliatím alebo dažďom. Dokonca zvládne aj náhodné ponorenie v bazéne. Je preto ideálny na použite v záhrade a v prírode alebo kdekoľvek vonku, kde si chcete užívať čistý a kvalitný zvuk, čím dokážete urobiť party kdekoľvek. Disponuje tiež možnosťou pripojenia JBL Connect+, ktorá dokáže bezdrôtovo spojiť viac ako 100 JBL Connect+ reproduktorov dohromady pre posilnenie zážitku z počúvania. JBL Flip 4 sa tak stane vašim obľúbeným spoločníkom do každého počasia a na všetky účely.

JBL Flip 4

Jednou z hlavných devíz reproduktora je práve bezdrôtové Bluetooth streamovanie. Môžete ho tak pripojiť k dvom smartfónom alebo tabletom naraz a hravo prepínať úžasný výkonný stereo zvuk. Je tiež vybavený reproduktorom potláčajúcim šum a ozveny pre uskutočnenie čistých konferenčných hovorov. Na zošikmenej zadnej časti sa nachádzajú ovládacie tlačidlá hlasitosti, párovanie Bluetooth a multifunkčné tlačidlo, ktorého jednoduchým stlačením môžete posúvať sklady, prijímať hovory a dokonca aktivovať Siri alebo Google Now.

JBL Flip 4

Popri technických parametroch sa na jeho jedinečnosti podieľa aj atraktívny dizajn. Telo reproduktora tvorí plast pokrytý športovo odolným a vodeodolným látkovým poťahom dostupnom v siedmich žiarivých farebných prevedeniach. Všetky vaše dobrodružstvá vám pomôže zvládnuť ešte robustný gumový kryt.

Neprehliadnite:
JBL Flip 4 je vodotěsný bezdrátový reproduktor s výbornými basy
Vzhľadom na kompaktné prevedenie reproduktora je prekvapivo výkonný. Zamiluje si ho každý, kto si na kvalite zvuku potrpí a požaduje pritom reproduktor menších rozmerov a praktických tvarov.

JBL Flip 4

Leto sebavedome ohlásilo svoj príchod a ako by to bolo, keby ste s kamarátmi neusporiadali záhradnú party pri bazéne? Horúce slnečné lúče, trblietajúca hladina bazéna, osviežujúce drinky, grilované pochutiny a v ušiach len tie najlepšie letné hity. Hľadáte však ideálny reproduktor, ktorý vydrží nápor vody, nepotrebuje elektrické napájanie, je kompaktný, skladný a zárukou toho najkvalitnejšieho stereo zvuku? Reproduktor JBL FLIP 4 sa nebojí vody, umožňuje bluetooth srteamovanie a poskytne vám ten najlepší zážitok z počúvania hudby.
comments powered by Disqus