IFA 2015: JBL športové slúchadlá

IFA 2015: JBL športové slúchadlá

JBL uvádza nové série slúchadiel pre šport. Nejaké technológie získalo odkúpením značky Yurbuds a implementovalo aj nejaké novinky. Čo je príjemné, tak pri týchto slúchadlách bude začínať cenovka na úrovni 20€. Poďme sa na ne pozrieť.
JBL Grip 100 a 200
Do najnižšej a najlacnejšej kategórie patria práve tieto modely. Kvalita zvuku nie je nijako ochudobnená a je tu použitá technológia Twist-Lock ktorú poznáme zo značky Yurbuds a zaisťujú, že pri správnom nasadení, nie je možné aby Vám tieto slúchadla vypadli. A ani tlačiť Vás nebudú, pohodlie zas zaisťuje technológia FlexSoft. Slúchadla by mali byť dostupné v 10/2014 za 19.90€

JBL Grip 100, JBL Grip 200

JBL Grip 100, JBL Grip 200

JBL Reflect Mini BT
Tieto slúchadlá sú pokračovaním modelovej línie JBL Reflect. Vyznačujú sa netradičným ale istým zaistením slúchadiel do uší a už s názvu vydedukujete, že sú použité reflexné prvky, aby Vás bolo vidieť. Integrovaná batéria v slúchadlách Vám bude hrať Vašu obľúbenú hudbu počas športových aktivít celých 8 hodín a navyše môžete pomocou slúchadiel príjmať či už hovory, alebo ovládať hudbu. Slúchadla prídu do predaja v 10/2014 za cenu približne 99€.

JBL Reflect Mini

JBL Reflect Aware
Sú to prvé slúchadlá do uší s možnosťou voľby aktívneho potlačenia šumu a okoloitého hluku. Stačí stlačiť jedno tlačídlo. Podľa výrobcu je táto funkcia vhodná pre každý druh športu. Okrem potlačenia okolitého hluku si môžete nastaviť EQ s aplikáciou JBL Ambient Aware. Touto aplikáciou si môžete nastaviť zvuk podľa toho či športujete alebo cvičíte. Samotné slúchadla namusíte nabíjať, pretože JBL Reflect Aware sú pripojené k Vášmu telefónu s iOS pomocou lightning konektora. Tieto slúchadla by mali tiež byť uvedené na trh v 10/2014 za cenu 179€.

Neprehliadnite:
Fotoreportáž HighEnd Slovakia 2014
JBL Reflect Aware
JBL Reflect Aware
comments powered by Disqus