IFA 2015: JBL Trip

IFA 2015: JBL Trip

Stále sme na IFA v Berlíne a neustále sa vraciame do Harman Group stánku aby sme Vás informovali o pripravovaných novinkách. Tentoraz sa tu objavil JBL Trip, ktorý je zaradený do car segmentu a trochu sme nepochopili jeho význam, alebo prínos. No skúsime Vám ho opísať, podľa toho ako nám to ozrejmil výrobca.
Primárne sa jedná o handsfree reproduktor s aktívnym potlačením šumu. Samotnými vychytávkami tohto produktu je hlasové ovládanie cez Siri (iOS) alebo cez Google Speach (Android), prijmutie/odmietnutie hovoru, opakované vytáčanie či hlasové upozorňovanie stavu z reproduktoru o úspešnosti párovania, vybitej batérii alebo oznámenie o ID volajúceho (len iPhone).

JBL Trip

Čo sa týka samotného hardware, má magnetické uchytenie, stereo mikrofón, 1200mAh batériu pre 20 hodinové telefonovanie alebo 8 hodinové streamovanie hudby (v standby režime 800 hodín). Hmotnosť 230g pri rozmeroch 134 x 64 x 34mm je zanedbateľná.

JBL Trip

Použitie okrem auta si síce vieme ešte predstaviť pri činnostiach kedy máme zašpinené ruky ako pri varení, opravovaní auta, atď.... ale pri očakávanej baťovskej cenovke 99.99€ sa nám to zdá prehnané, to si radšej priplatiť za JBL Flip. No možno sa mýlime, počkáme si kým to JBL finálne uvedie na trh.

Neprehliadnite:
Najpredávanejšie reproduktory na Slovensku sú od značky JBL
JBL Trip
comments powered by Disqus