JBL Charge 3 - reproduktor, ktorý neutopíte

JBL Charge 3 - reproduktor, ktorý neutopíte

JBL Charge 3 je výkonný prenosný Bluetooth reproduktor a záložný zdroj v jednom. Poslúži nielen na prehrávanie hudby, ale v prípade núdze ním nabije váš smartfón či tablet. Navyše spĺňa certifikáciu IPX7, takže sa nemusíte obávať náhodného ošplechnutia vodou. Môže vám tak spríjemniť letné dni pri bazéne alebo na pláži.
Vďaka vodotesnej konštrukcii, odolnej látke a robustnému puzdru vydrží aj náročnejšie podmienky, nevadí mu ani piesok, a podľa výrobcu vydrží poronenie do hĺbky jedného metra po dobu 30-tich minút.

Pridanou hodnotou tretej generácie reproduktora je vstavaná 6000 mAh batéria. Cez klasický USB vstup pripojíte akýkoľvek kábel, ktorým nabíjate svoj telefón či tablet a JBL Charge 3 (ako už názov napovedá) sa premení na externý akumulátor.

JBL Charge 3

Výdrž na jedno nabitie je výrobcom udávaných až 20 hodín, konečný čas ale záleží od hlasitosti reprodukcie a či sa z neho nabíjalo mobilné zariadenie. Na zostávajúcu kapacitu batérie vás upozorní päť LED diód na prednej strane. Akumulátor nabijete do plnej kapacity za 4,5 hodiny.

Neprehliadnite:
JBL Charge 3: videorecenzia od fony.sk
Reproduktor má výkon 2 x 10 W, kvalita prehrávania je veľmi dobrá, i keď je zvuk trošku zastretý, čo má zrejme na svedomí vodeodolná konštrukcia. Vyčítať mu môžeme trošku slabšie výšky, stredy sú slušné. Ovláda sa pomocou tlačidiel na hornej stene a poslúži aj na príjem hovoru zo spárovaného smartfónu. Pomocou funkcie JBL Connect môžete spojiť viac reproduktorov a vytvoriť si tak stereo efekt.

JBL Charge 3

Celkovo však tento produkt ťažko hľadá konkurenta, pretože je relatívne malý, stojí menej než 180 eur a hrá naozaj nahlas. A nevadí mu voda ani piesok. Predáva sa v troch farbách: čiernej, červenej a sivej.

Podobným produktom rovnakej značky s vodeodolným telom a 6000 mAh záložným zdrojom je reproduktor JBL Extreme, ktorého recenziu sme vám priniesli v aprílovom článku JBL Xtreme - extrémne basy v štýlovom a odolnom tele. Ponúka však väčšie rozmery a vyššiu cenovku.

Záver:
JBL Charge 3 ponúkne presne to, čo od neho očakávate. Hlasnú reprodukciu so slušnou kvalitou, dlhú výdrž, odolné telo, ktorému neuškodí voda ani piesok, a poslúži aj na doplnenie energie vášho telefónu alebo tabletu. Za cenu menej než dvesto eur získate spoľahlivého spoločníka nielen na letnú párty k bazénu.

Neprehliadnite:
Užite si leto so skutočným zvukom kdekoľvek
JBL Charge 3
comments powered by Disqus