JBL Charge 3: Užite si úžasný zvuk kdekoľvek

JBL Charge 3: Užite si úžasný zvuk kdekoľvek

Radi to roztočíte na neplánovanej party pri bazéne? Chcete byť vždy pripravení a mať po ruke muziku, ktorá roztancuje všetkých? Tak si nezabudnite váš stereo reproduktor JBL Charge 3, s ktorým si užijete úžasný digitálny zvuk kdekoľvek.
JBL pri tomto kúsku zúročilo svoje šesťdesiatročné skúsenosti vo výrobe špičkových reproduktorov. Tento stereo reproduktor poskytuje viac ako 20 hodín prehrávania pri jednom nabití jeho vstavanej a vysokokapacitnej lítium-iónovej nabíjateľnej batérii 6 000 mAh. Táto dizajnová vychytávka dokáže bezdrôtovo streamovať zvuk z akéhokoľvek Bluetooth®-vybaveného smartfónu alebo tabletu a umožňuje vám vychutnať si neprekonateľné prevedenie prenosného zvuku. Dokáže sa naraz prepojiť až s troma zariadeniami, plus má dva 50 mm meniče, vstavaný basový port, má 2 x 10 W zosilnenie a spracovanie digitálneho signálu a doručuje širokopásmový JBL zvuk s výnimočnými basmi. S rozmermi 213 x 87 x 88,5 mm (š × h × v) a hmotnosťou 800 g je ideálnym spoločníkom.

JBL Charge 3

Dizajnéri stavili na odolný látkový materiál a masívny pogumovaný kryt v piatich farebných odtieňoch, ktorý umožňuje vziať váš reproduktor kamkoľvek, vrátane bazénu, či na kajak na jazero, a nevadí mu ani letná búrka. Vďaka sofistikovanej technológii je totiž tak ako jeho predchodca JBL Charge 2 vodeodolný a vďaka systému IPX7 prežije pol hodinu aj v metrovej hĺbke. Na rozdiel od neho však ponúka až o osem hodín hudby viac. Zabudovaný mikrofón s potlačením šumu a ozveny vám poskytuje kryštálovo čisté telefonáty jednoduchým stlačením tlačidla. Okrem toho môžete prostredníctvom reproduktora nabíjať cez USB port všetky vaše mobilné príslušenstvá.

Aby ste zvuk dohnali do dokonalosti, môžete vďaka funkcii JBL Connect prepojiť viacero reproduktorov, čím len umocníte a zosilníte zážitok z digitálnej hudby.
comments powered by Disqus