JBL Club PRO+ TWS: Dôstojný protivník k Apple Airpods

JBL Club PRO+ TWS: Dôstojný protivník k Apple Airpods

Firma JBL už predstavila neúrekom True Wireless (ďalej len TWS) slúchadiel, ale stále nám niečo chýbalo k dokonalosti. Akonáhle boli JBL Club Pro+ TWS na výstave IFA predstavené, vedeli sme že to sú takmer dokonalé slúchadlá. Technická špecifikácia nás v tom len uistila.
Vždy pri uvedení nového modelu TWS slúchadiel, sme hľadali pár funkcionalít, ktoré približujú tento segment slúchadiel k dokonalosti. A práve toto vám splnia slúchadla JBL Club PRO+ TWS

Jedným z nich je bezdrôtové nabíjanie púzdra. Slúchadlá nedisponujú nejakou extra veľkokapacitnou batériou, prečo to nevyriešiť nádherným a pohodlným Qi nabíjaním. Stále je možné nabíjať kolísku pre slúchadlá cez USB-C. Dvojhodinovým nabitím z úplne vybitej batérie dosiahnete až na 24 hodinové prehrávanie hudby.

JBL Club Pro+ TWS

Nezávisle použitie slúchadiel. Doteraz len Apple mal slúchadla, ktoré sa dajú použit nezávisle. Ak chcete využívať slúchadla na handsfree telefonovanie, stačí vám len jedno slúchadlo. Doteraz ste mohli použiť len pravé slúchadlo, ktoré bolo ako primárne pre ľavé. Ľavé slúchadlo nefungovalo samostatne. Tomu už je teraz koniec. Párovanie so zdrojovým zariadením prebieha už pri otvorení krabičky.

Neprehliadnite:
Nástupca legendy
ANC alias okolité potlačenie hluku. Ako prvý s touto funkcionalitou do segmentu TWS slúchadiel prišiel Apple. Teraz už je táto funkcionalita spolu so Smart Ambient (zvýraznenie okolitého prostredia), ktoré si môžete ľubovoľne prepínať.

JBL Club Pro+ TWS

Príjemným spestrením je podpora digitálných asistentov či podpora aplikácie "My JBL Headphones", kde si určite minimálne budete môcť prispôsobiť frekvenčnú krivku slúchadiel a možno ďalšie vychytávky. Všetky informácie sú čerpané z oficiálnych podkladov, ale určite tieto slúchadla poriadne preklepneme aj reálne.
comments powered by Disqus