JBL Flip 4 prináša vodotesnú a robustnú konštrukciu do série prenosných reproduktorov

JBL Flip 4 prináša vodotesnú a robustnú konštrukciu do série prenosných reproduktorov

Okrem iných reproduktorov, Harman Group na výstave CES 2017 predstavil aj inovovaný prenosný reproduktor JBL Flip 4. Ten dokonalo zapadá k svojim súrodencom ako: JBL Charge, Pulse alebo Xtreme.

Tento reproduktor so zlepšenou čistotou zvuku a basov prináša až 12 hodín prehrávania vo vodtesnom prevedení.JBL Flip 4 bude vašim dokonalým spoločníkom. Či už na pláži, akejkoľvek vonkajšej aktivite alebo len jednoducho pre relaxáciu doma. S prekvapivo silným zvukom môžete tento reproduktor prepojiť spolu s Clip 2, Charge 3 a Pulse 3.

Neobmedzená konektivita s funkciou JBL Connect+, ktorá umožňuje prepojiť viac ako 100 reproduktorov s touto funkciou. Takto si môžete dovoliť ozvučiť akýkoľvek priestor a naraz pripojiť až dva telefóny naraz z ktorých môžete streamovať hudbu.

So stlačením jediného tlačídla môžu užívatelia pristupovať k Siri či Google Now pomocou integrovanej funkcie JBL Voice Assistant. Takisto môžu uskutočňovať hovory, alebo skontrolovať správy o počasí bez prerušenia prehrávania hudby. JBL Flip 4 tiež poskytuje Noise a Echo Cancelling pre čisté a jasné konferenčné hovory.

Hlavné vlastnosti JBL Flip 4
- Bezdrôtové bluetooth prehrávanie umožňuje pripojiť naraz až dva telefóny
- Vstavaná 3000mAh nabíjateľná Li-Ion batéria vydrží až 12 hodín prehrávania
- IPX7 vodeodolnosť. Už sa viac nemusíte strachovať o poliatie. Reproduktor vydrží i ponorenie do vody
- Dokonalo ozvučíte akýkoľvek priestor prepojením viac ako 100 JBL Connect+ reproduktorov a tak zosilniť zážitok z počúvania
- Integrácia Voice Assistant umožňuje pristupovať k Siri alebo Google Now zo svojho JBL reproduktora jednoduchým stlačením tlačídla
- Odolný materiál a robustné gumenné púzdro umožňuje, aby váš reproduktor prežil akékoľvek dobrodružstvo
- Duálny externý pasívny menič zabezpečia, že budete nielen počuť basy, ale ich aj cítiť

Dostupnosť
JBL Flip 4 by mal byť dostupný na jar 2017 v 6 farbách (čierna, biela, modrozelená, sivá, červená a modrá)

comments powered by Disqus