JBL Flip4: Štvrtá generácia opäť posúva level vyššie

JBL Flip4: Štvrtá generácia opäť posúva level vyššie

Prenosný a odolný reproduktor JBL Flip presvedčil už dávno a svoje postavenie si neochvejne drží. Štvrtá generácia reproduktoru však posunula latku ešte vyššie a na tohtoročnom CES hneď získala ocenenie Innovation Award. Čo JBL Flip 4 ponúka?
Hlavné charakteristiky sú jasné. Reproduktor pripojíte k telefónu, tabletu, počítaču alebo čomukoľvek, čo má Bluetooth a dokáže byť zdrojom hudby. Flip 4 má Bluetooth verziu 4.2. Aj vďaka nej dokážete na jeden reproduktor pripojiť až dve zariadenia súčasne. Prepínanie medzi zariadeniami je vďaka tomu doslova bleskurýchle. Druhou hlavnou charakteristikou je odolnosť. Certifikát IPX7 zaručuje, že reproduktor prežije aj ponorenie do vody. Pogumované prevedenie po stranách a na ovládacích prvkoch či textilné prešitie na samotnom tele sa zasa starajú o odolnosť voči nárazu.

JBL Flip 4

Áno, tento hudobný valec je skvelým hudobným partnerom do outdooru. A to aj vďaka 3 000 mAh batérii, ktorá by mala vydržať na jedno nabitie dvanásť hodín nepretržitého hrania, čo je úctyhodný výkon. Z nuly na 100% nabijete batériu približne za tri a pol hodiny.

Najdôležitejší je však zvuk. Ten je – vzhľadom na kategóriu reproduktorov, o ktorej sa rozprávame – perfektný. Basy cítite, vidíte, no najmä počujete. Výšky sú veľmi presné a celkový zvuk je skrátka jedinečný. Ak by ste chceli niečo vytýkať, museli by ste veľmi špekulovať.

Neprehliadnite:
JBL Flip 4 – s týmto perfektným reproduktorom sa môžete aj okúpať
Všetko ostatné sa zdá byť už len ako milý bonus, no rozhodne nie je. Priamo cez reproduktor viete realizovať konferenčné hovory. Mikrofón v reproduktore perfektne eliminuje okolité ruchy a šumy, počuť vás bude kryštálovo čisto. Prečo však nevyužiť mikrofón naplno a neovládať vaše zariadenie cez Siri alebo Google Now? Áno, s JBL Flip4 to dokážete. Vďaka JBL Connect+ dokonca viete s touto funkciou spárovať až stovku reproduktorov! Perfektné na párty, a to aj vďaka tomu, že reproduktor je na trhu až v siedmych farebných prevedeniach, vrátane maskáčovej, červenej alebo tyrkysovej.

comments powered by Disqus