JBL má snáď najkrajší Bluetooth reproduktor. Toto je JBL Pulse 3!

JBL má snáď najkrajší Bluetooth reproduktor. Toto je JBL Pulse 3!

Spoločnosť JBL sa rozhodla, že vylepší svoj už tak dosť zaujímavý reproduktor JBL Pulse. Druhú generáciu, ktorá taktiež ponúkala svetelnú šou a 360-stupňový zvuk upravil tak, aby sa z neho stal najzaujímavejší reproduktor na tohtoročnom CES.
Samozrejme, o kvalite zvuku sa momentálne nedá polemizovať. Zaujímavé je však určite spracovanie, ktoré prešlo v porovnaní s Pulse 2 obrovskou zmenou. Z konštrukcie zmizol pletivový kryt, namiesto toho ju tvorí tvrdý plast, ktorý hrá všetkými farbami. Miestami reproduktor vyzerá ako digitálna lávová lampa.

JBL Pulse 3

Jednou z nových funkcií a vlastností je fakt, že reproduktor je odteraz odolný voči vode, čo znamená, že ho na pár minút môžete ponoriť do plytkej vody (IPX7 certifikácia zaručuje odolnosť voči ponoreniu do hĺbky 1 metra na 30 minút). Hrať vám spod vody ale nebude. Signál Bluetooth cez ňu totiž nepôjde. To je však maličkosť, nakoniec, nemôžme mať všetko.

Pulse 3 by mal stáť približne 200 dolárov, čo sa, predpokladáme, opäť prenesie do 200 eurovej ceny. Tak či tak, o prípadných zmenách vám dáme vedieť.
comments powered by Disqus