JBL má štvoricu nových plne-bezdrôtových slúchadiel

JBL má štvoricu nových plne-bezdrôtových slúchadiel

Bezdrôtové slúchadlá sú stále v móde a značka JBL na výstave CES 2019 predstavila hneď štvoricu nových modelov. Vybrať si tak môže skutočne každý.
JBL Sluchatka

JBL ponúka novú sériu plne-bezdrôtových slúchadiel, ktoré sa môžu pochváliť rozumnými cenami, ktoré podliezajú konkurenciu od Apple či Bose.

Prvým modelom sú jednoduché JBL TUNE120TWS. Tie ponúkajú technológiu Pure Bass Sound a nabíjaciu kolísku na tri dodatočné nabitia. Ide o jednoduché štuple s minimalistickým dizajnom. Na jedno nabitie vydržia štyri hodiny. Tento model by mal byť dostupný od jari 2019 za cenu cca 99 € v šiestich farebných spracovaniach.

JBL Sluchatka

Druhým modelom sú športové JBL Reflect Flow, ktoré ponúkajú certifikát IPX7, ktorý ich chráni pred vodou a potom. Vďaka ergonomickému tvaru ich využijete najmä pri športovaní, takže by vám nemali vypadávať.

Neprehliadnite:
RECENZIA JBL Pulse 3: Moje nové obľúbené príslušenstvo!
Presné informácie o výdrži batérie zatiaľ známe nie sú, no slúchadlá by mali ponúkať až 30 hodín výdrž aj s nabíjacou kolískou. Slúchadlá disponujú aj technológiami ako napríklad TalkThru či AmbientAware, ktoré prepúšťajú okolité hluky ako napríklad hlas alebo autá, takže sa ideálne hodia ako pre bežcov, tak pre športovcov v posilňovni. JBL Reflect Flow by sa mali začať predávať od tohto leta za cenu 149 dolárov a dostupné by mali byť v štyroch farebných spracovaniach.

JBL Sluchatka

Tretím modelom sú odolné JBL Under Armour Flash. Bezdrôtové štuple ponúkajú 5-hodinovú výdrž na jedno nabitie. Slúchadlá sa budú predávať za 169 € a v cene dostanete aj členstvo v rámci aplikácie MapMyRun Premium v cene 30 €. Kúpiť sa dajú už teraz.

Posledným modelom sú JBL Endurance Peak, ktoré ponúkajú značne odlišný dizajn než zvyšné tri modely. Tiež ponúkajú odolnosť IPX7 a dokopy aj s kolískou vydržia 28 hodín. Kúpiť sa dajú už teraz v troch farebných spracovaniach za cenu 119 €.
comments powered by Disqus