JBL predstavila na CES 2016 novinky na 2. polovicu roka

JBL predstavila na CES 2016 novinky na 2. polovicu roka

Vodeodolné reproduktory zažívajú neskutočný booom, a tak firma JBL naďalej inovuje svoju sériu reproduktorov a pridáva tieto vlastnosti. Na tohtoročnom CES v Las Vegas predstavila ďaľšie novinky a spoločne sa na ne pozrieme.
JBL Clip 2
Druhý najlacnejší multimediálny reproduktor JBL Clip 2 dostal tiež do vienka vodeodolnosť s certifikáciou IPX7. To znamená, že nie je len odolný voči striekajúcej vode, teraz ho dokonca môžete aj ponoriť! Pogumovaný povrch zas zaisťuje že reproduktor znesie aj drsnejšie zaobchádzanie. Novinky sa skrývajú aj vo vnútri. Reproduktor disponuje funkcionalitou JBL Connect tak ako pri JBL Xtreme, JBL Flip 3 a JBL Pulse 2 a môžete tak prepojiť viac reproduktorov pre silnejšiu hlasitosť alebo plnohodnotný stereo režim. Kapacita batérie bola tiež navýšená a zaistí Vám až 8 hodín prehrávania. Ďaľšie vlastnosti budú zachované, ako handsfree telefonovanie, integrovaný AUX kábel a karabína na zavesnie.

Reproduktor bude dostupný v 5 farbách niekedy v Q2/2016 tesne pred letom. Európsku cenu zatiaľ nepoznáme.

JBL Clip 2

JBL Charge 3
Predchodca tohto reproduktoru JBL Charge 2+ bol ako prvý na trhu s vlastnosťou vodeodolnosti, ale bohužiaľ nemal zabudovanú funkcionalitu JBL Connect, ktorú sme si veľmi rýchlo obľúbili. To mení až JBL Charge 3. Dokonca výrobca vylepšil vodeodolnosť ako pri JBL Clip 2 certifikáciou IPX7. Podľa obrázkov sa zmenil aj povrch reproduktoru a má kopírovať populárny JBL Xtreme. Takže tiež znesie tvrdšie zaobchádzanie a špina mu nebude robiť problém. Kapacita batérie na úrovni 6000mAh vám zabezpečí neprerušené počúvanie až 15 hodín. V prípade, že vámu telefónu dôjde šťava, môžete si ju načerpať priamo z reproduktoru pomocou USB.

Neprehliadnite:
JBL Studio 230 a 290
Dostupnosť reproduktoru bude približne ta istá ako pri JBL Clip 2, t.j. V lete a cena pre európsky trh ešte nie je známa.

JBL Charge 3
comments powered by Disqus