JBL Pulse 3 – Reproduktor, ktorý na seba upúta pozornosť svetelnou šou

JBL Pulse 3 – Reproduktor, ktorý na seba upúta pozornosť svetelnou šou

Do rúk sa nám dostal ďalší bezdrôtový reproduktor od firmy JBL, no tentoraz nejde len o zvuk. JBL Pulse 3 predvádza aj svetelnú šou, ktorá pridáva reproduktoru nový rozmer.
JBL Pulse 3

Dnešné bezdrôtové reproduktory dokážu rôzne veci, ale to, čo predvádza JBL Pulse 3 je jedinečné. Väčšinu plochy reproduktora totiž pokrýva 360-stupňové LED podsvietenie, ktoré do hudby vytvára svetelnú šou. Reproduktor ponúka osem rôznych svetelných režimov, vrátane jedného upravovateľného.

JBL Pulse 3

Prepínať medzi nimi môžete tlačidlom na reproduktore, alebo cez aplikáciu JBL Connect. Najviac možností ovládania získate práve cez spomínanú aplikáciu. V nej si môžete upraviť farby podsvietenia, alebo si vytvoriť vlastný režim poskladaný z kombinácie maximálne troch vzorov.

JBL Pulse 3

Špecialitou aplikácie je výber farby podsvietenia kamerou telefónu. Stačí telefón namieriť na nejakú farbu a tá sa prenesie do podsvietenia. Výsledná farba nie vždy stopercentne odpovedá realite, no aj tak ide o funkciu, s ktorou ohúrite okolie.

Neprehliadnite:
JBL Pulse 3
JBL Pulse 3

Samozrejme ide stále o bezdrôtový reproduktor, a tak treba spomenúť aj jeho zvukové kvality. Spoločnosť JBL patrí medzi najlepších výrobcov audio produktov. Nie som ale úplne presvedčený, že JBL Pulse 3 je reproduktor, po ktorom by ste mali siahnuť, ak vám ide primárne o kvalitu zvuku.

JBL Pulse 3

Niežeby znel JBL Pulse 3 zle, no je počuť, že pri jeho tvorbe sa kládol dôraz najmä na 360-stupňové osvetlenie. Hlasnejšie prehrávanie odhalí menšie nedostatky v kvalite zvuku. Najlepšie si JBL Pulse 3 poradí s klasickou a akustickou hudbou. Problém mu nerobí ani rock či metal, no pri hip-hope a elektronickej hudbe už trochu stráca dych.

JBL Pulse 3

Ak máte po ruke viacero reproduktorov značky JBL, tak si môžete výrazne zlepšiť hudobný zážitok vďaka funkcii JBL Connect+. Táto funkcia ponúka dva režimy, pričom režim Stereo vytvorí z dvoch reproduktorov stereo súpravu a režim Party prepojí viacero reproduktorov, ktoré budú následne hrať identicky.

JBL Pulse 3

Ďalšou špecialitou JBL Pulse 3 je certifikácia odolnosti proti vode IPX7. Tá umožní reproduktor úplne ponoriť do vody, no hlavne ho používať bez obáv pri vode. Presne na takéto situácie je JBL Pulse 3 ako stvorený. Jeho telo je z väčšiny pokryté krehkým plastom, takže sa nehodí na časté prenášanie.

Neprehliadnite:
JBL má snáď najkrajší Bluetooth reproduktor. Toto je JBL Pulse 3!
JBL Pulse 3

JBL udáva výdrž reproduktoru až 12 hodín, no reálne vydržal zhruba 7 hodín pri polovičnej hlasitosti. Výdrž sa líši podľa hlasitosti prehrávania a nastavenia jasu podsvietenia. Reproduktor sa nabíja cez micro USB port, ktorý je spolu s vstupom pre audio schovaný pod vodotesnou krytkou.

JBL Pulse 3

JBL Pulse 3 nie je určený pre každého, no svoje miesto na trhu určite má. Vďaka svetelnej šou a odolnosti voči vode si s ním môžete spestriť nejednu party pri vode. Možno trochu zamrzí cena 239 eur, ktorá vás donúti obzrieť sa po iných reproduktoroch. Ak vám ale cena neprekáža tak si s JBL Pulse 3 užijete kvalitný zvuk a skvelú svetelnú šou.

JBL Pulse 3
comments powered by Disqus