JBL spustil do predaja ďalšiu generáciu slúchadiel s bezdrôtovou technológiou

JBL spustil do predaja ďalšiu generáciu slúchadiel s bezdrôtovou technológiou

JBL spustila s uvedním novej E série sluchátok globálnu televíznu kampaň do ktorej zapojila svojich ambassadorov ako Jerome Boateng, Rafael Varane, Maître Gims. Nová séria slúchadiel nahrádza populárnu sériu Synchros, ktorá sa momentálne dopredáva. V plnom rozsahu ponúka 5 rád univerzálných káblových aj bezkáblových riešení: do uší, na uši a okolo ucha. Takto si môže vybrať každý, čo mu najviac vyhovuje.

Bezdrôtové modely E25BT, E45BT a E55BT sa dajú pripojiť k drvivej väčšine zariadení disponujúce s Bluetooth technológiou. Tá vám umožňuje mať zároveň hands-free po celú dobu používania. Každý model umožňuje užívateľom jednoduché prepínanie medzi zariadeniami. Užívatelia tak môžu ľahko prepnúť hudbu z prenosného zariadenia na hovor na telefóne.

Nový štýlový dizajn JBL E-series kombinuje komfort a dizajn. Vďaka pohodlnej textilnej čelenky vás slúchadlá nebudú obmedzovať ani po dlhom používaní. Navyše textilný kábel bráni zamotaniu kábla. Najvyššie modely E45BT a E55BT prichádzajú s ovládacími tlačídlami na mušli aby ste mohli ovládať skladby či telefonáty bez potreby ovládania zdrojového zariadenia v bezdrôtovom režime. V prípade, že vám dôjde batéria v slúchadlách, máte možnosť pripojiť odnímateľný textilný kábel s 1-tlačidlovým diaľkovým ovládačom.
Každý model slúchadiel je ponúkaný v štyroch farbách: biela, čierna, modrá a červená. Určite si vyberie každý. Ceny začínajú na úrovni 39.90€ a pri bezdrôtovom riešení 69.90€.

comments powered by Disqus