JBL Trip

JBL Trip

Nemáte vo svojom aute hands free súpravu alebo jednoducho len často striedate autá a nechce sa vám zakaždým skladať maturitnú skúšku z párovania mobilného telefónu? Na scénu prichádza riešenie z názvom JBL Trip. Nech sa páči, zoznámte sa.
JBL TRIP je reproduktor viacerých tvárí. Veľkosťou je predurčený, aby vám neprekážal, pokiaľ sa ho rozhodnete zobrať so sebou na výlet do prírody či k vode pre streamovanie vašej obľúbenej hudby. Prioritne však ide o prenosnú hands free súpravu určenú na bezpečné telefonovanie v aute, vybavenú exkluzívnou Harman technológiou potlačenia šumu. Nezáleží na tom, či idete v otvorenom kabriolete, alebo v tanku, dialógy a prenos zvuku ostávajú stále na vysokej kvalitatívnej úrovni a to nie sú len reklamné slová výrobcu, môžem skutočne potvrdiť osobne som vyskúšal a otestoval v teréne. Plus môžete JBL TRIP použiť nie len v aute, ale aj v kancelárii a doma, lebo ide skutočne o ľahko prenosnú hands free súpravu.

Začiatočné párovanie nezaberie viac ako 2 – 3 minútky a následne už stačí mať na smartfóne zapnutý bluetooth, aby sa zariadenia vzájomne spojili. Súčasťou balenia je šikovná kovová spona slúžiaca na uchytenie na slnečnú clonu. Reproduktor obsahuje dvojicu magnetov a bezpečnostné drážky, ktoré nekomplikovane na prvý pokus zapadnú vždy na svoje miesto a bezpečne uchytia reproduktor.

JBL Trip

Na tele reproduktora sa nachádzajú všetky potrebné tlačidlá na prijatie hovoru, ovládanie hlasitosti a tiež samotné párovanie. Výhodou JBL TRIP je, že aj po vypnutí motora môžete stále telefonovať, keďže je vybavený vlastnou batériou s kapacitou slušných 1 200 mAh, čo zodpovedá až 20 hodinám hovoru alebo osemhodinovému hudobnému maratónu. V pohotovostnom režime zotrvá až 800 hodín. Podora Siri či Google Now zvyšuje bezpečnosť a uľahčuje komunikáciu so smartfónom. Vychytávkou stojacou za zmienku sú aj navigačné a ADAS hlásenia zo smartfónu, ktoré sa bezpečne odošlú cez bluetooth pri súčasnom počúvaní rádia alebo dopravných hlásení.

Neprehliadnite:
CES Inovation awards – Harman zbiera ceny a predstavuje novinky
Hodnotenie
+ jednoduchá inštalácia
+ kvalitný zvuk pri telefonických hovoroch
- žiadne
comments powered by Disqus