JBL Tune 220TWS - true wireless slúchadlá za stovku

JBL Tune 220TWS - true wireless slúchadlá za stovku

True wireless slúchadlá s cenovkou tesne pod sto eur konkurujú drahším AirPodom od Applu. Ponúkajú zvuk JBL Pure Bass a spolu s nabíjacím puzdrom až 19 hodín prehrávania hudby.
Slúchadlá bez akýchkoľvek káblov sú medzi používateľmi populárne. Podľa analytickej agentúry IDC tvoria true wireless slúchadlá až štvrtinu trhu s nositeľným príslušenstvom, prím hrajú AirPods od Applu.

Dizajnovo podobné, no cenovo oveľa nižšie sú slúchadlá JBL Tune 220TWS. Na Slovensku sa predávajú za odporúčanú cenu 99 eur. Dokážu pracovať s Androidom a iOS.

JBL Tune 220TWS

Základné parametre:

Hmotnosť 56 gramov, veľkosť meniča 12 mm, frekvenčná odozva: 20 Hz – 20 kHz, impedancia 32 ohmov, Bluetooth 5.0, kapacita batérie v jednom súchadle 22 mAh, batéria v nabíjacom puzdre 410 mAh, doba nabíjania 2 hodiny, čas prehrávania 3 hodiny, celkový čas prehrávania s nabíjacím puzdrom 19 hodín, kompatibilita s Androidom a iOS.

Neprehliadnite:
Zdajú sa vám slúchadlá AirPods drahé? JBL prinieslo model za polovičnú cenu
Obsah balenia:
Slúchadlá JBL Tune 220TWS, USB-C nabíjací kábel, nabíjacie puzdro, dokumenty.

JBL Tune 220TWS

Výrobca upozorňuje na 12 mm meniče vybavené zvukom JBL Pure Bass, ergonomický dizajn, ktorý je vhodný na celodenné nosenie a elegantný kovový povrch v niekoľkých farebných variantoch.

Slúchadlá poskytnú tri hodiny prehrávania na jedno nabitie a ďalších 16 hodín z nabíjacieho puzdra vreckovej veľkosti. Pomocou ovládacích prvkov na slúchadlách môžete prepínať medzi skladbami, pozastaviť prehrávanie, uskutočnovať telefonické hovory a spustiť hlasového asistenta.

JBL Tune TWS220 sú v slovenských obchodoch dostupné za 99 eur v štyroch farbách: čiernej, bielej, modrej a ružovej.

Neprehliadnite:
Ako si správne vybrať True Wireless slúchadla
JBL Tune 220TWS
comments powered by Disqus