JBL TUNE120TWS sú dizajnové, bezdrôtové a cenovo dostupné

JBL TUNE120TWS sú dizajnové, bezdrôtové a cenovo dostupné

Absolútne bezdrôtové slúchadlá do uší s elegantným a pohodlným dizajnom sú novým prírastkom do JBL rodiny.
JBL rozširuje svoje portfólio o skutočne bezdrôtové a cenovo dostupné slúchadlá JBL TUNE120TWS. Výkonný zvuk má zabezpečiť 5,8 milimetrový menič, ktorý je podporený JBL Pure Bass zvukom.

Výrobca tentokrát vsadil na tri farebné varianty a to bielu, modrú a čiernu. Púzdro má elegantný tvar a samotným slúchadlám poskytne energiu na 12 hodín hrania. Štuple na jedno nabitie vydržia hrať 4 hodiny, teda celkovo 16 hodín nebudete potrebovať nabíjačku. Po 15 minútach nabíjania slúchadla zvládnu hrať ďalšiu hodinu. Na úplne nabitie slúchadiel aj puzdra budete potrebovať 2 hodiny.

JBL Tune120TWS

Samotné štuple majú ergonomické tvarovanie prispôsobené dlho trvajúcemu komfortu, v balení sú tri veľkosti nástavcov do uší. Ovládanie slúchadiel je na ich chrbátiku, obe sú aktívne na ovládanie a rozumejú si so Siri a Google Now. Asistentov prebudíte jediným stlačením tlačidla.

Neprehliadnite:
JBL Tune 120TWS: Dostupná kvalita, ktorá sa dobre nosí
JBL TUNE120TWS vedia poslúžiť ako hands free sada na telefonovanie, pričom hovory sú stereo.  Hmotnosť slúchadiel s nabíjacím púzdom je príjemných 73 gramov.

JBL Tune120TWS
comments powered by Disqus