JBL Vstupuje do sveta gamingu

JBL Vstupuje do sveta gamingu

Prenosné JBL reproduktory a slúchadlá získali na Slovensku obrovskú popularitu. Čo však prinesie nový gamingový rad produktov? Odpoveď sa dozvieme v blízkej budúcnosti. Bez obáv však môžeme povedať, že JBL vložilo do nových headsetov a reproduktorov určených pre hráčsku komunitu svoju povestnú kvalitu. Poďte sa s nami pozrieť na čo sa môžete tešiť.
Gejmeri vládnu svetu
Gejmerská komunita patrí medzi tie, ktoré rastú najdynamickejšie. Za tzv. gejmerov možno označiť až 2.4 miliardy ľudí na celom svete. Táto skupina prahne po zážitkoch, ktoré približujú svet hier k realite. Ich potreby sa stále zvyšujú, preto sa JBL rozhodlo vyvinúť kompletné novú a inovatívnu radu produktov s označením Quantum. JBL bolo takmer pri každom technologickom pokroku v oblasti audia a pri gamingovej revolúcii nesmie chýbať.

Quantum efekt - keď zvuk rozhoduje o tom či prežijete
Každý z gejmerov nám určite dá za pravdu, že počuť odkiaľ sa k vám blíži hrozba môže rozhodnúť o tom či sa vám zjaví na obrazovke nápis „GAME OVER“, alebo hru, či súpera porazíte. JBL preto prichádza s technológiou JBL QuantumSURROUND™, ktorá prináša zvuk, s ktorým prežijete.

JBL Quantum

Gamingové JBL headsety  
Kompletný rad Quantum bol vyvíjaný v spolupráci s gejmerskou komunitou a tými najlepšími inžiniermi, ktorých JBL vo svojich radoch má. Vlajková loď JBL QUANTUM ONE disponuje exkluzívnou technológiou JBL QuantumSPHERE 360™. Proprietárne algoritmy a integrované senzory na sledovanie hlavy, umožňujú hráčom počuť zvuky a pohyby okolo nich, ako nikdy predtým. Všetky modely hedseatov z radu JBL Quantum sú vybavené technológiou HARMAN X 3D. Táto vychytávka dokáže kalibráciou nastaviť zvuk, ktorý bude sedieť danému hráčovi. Každé ucho je unikát a preto potrebuje unikátne nastavenie.

Neprehliadnite:
JBL vstupuje do sveta herných headsetov s novou sériou Quantum

Koľko budú stáť headsety JBL Quantum?
Rad Quantum prinesie na trh 7 druhov headsetov, od káblových až po profesionálne kúsky. Modely JBL QUANTUM 300, 400, 600 a JBL QUANTUM 800 budú disponovať už vyššie spomenutým JBL QuantumSURROUND™. Najnižší model JBL QUANTUM 100 začína na cene 39 Eur a vlajková loď JBL QUANTUM ONE bude končiť na cene 299 Eur. Napriek popularite headsetov sú medzi gejmermi stále klasici, ktorí nedajú dopustiť na repráky. V ponuke preto nechýbajú desktopové reproduktory s označením QUANTUM DUO s očakávanou cenou na úrovni 159 Eur. Predaj na Slovensku by mal začať v júni tohto roku.
comments powered by Disqus