JBL Xtreme 3 verný a vďačný spoločník

JBL Xtreme 3 verný a vďačný spoločník

S JBL Xtreme 3 získate výkonný reproduktor so zvukom, ktorý vás môže sprevádzať prakticky kdekoľvek. Samozrejmosťou je ochrana voči prachu a vode, poteší aj cena na úrovni pôvodnej generácie.
Xtreme 3 ponúka hutný zvuk so štyrmi meničmi a dvomi basovými reproduktormi. Lítium-iónová batéria s kapacitou 36,3 Wh ponúka 15-hodinovú výdrž a v pohode ozvučí vašu party.

JBL Xtreme 3

Bezdrôtové nabíjanie, bezdrôtové slúchadlá, bezdrôtové reproduktory. Vitajte v bezdrôtovom svete, kde si veľmi dobre vedie známe JBL. Jeden taký mi, starostlivo zabalený, pristál na stole. Už len veľkosť krabice naznačila, že ide o naozaj poriadny kus hardvéru. Na výber je vo viacerých prevedeniach, mňa potešil klasický čierny odtieň.

JBL Xtreme 3

Párovanie prebehlo okamžite a bez komplikácií. Výborne! Za pár sekúnd mi na stole hral a vibroval melodický rock poriadne nahlas, tak, ako sa na party reproduktor patrí. Samotný zvuk je plný s prirodzenými výškami, príjemnými stredmi a skutočnými basovými tónmi. Takých, aké z miniatúrnych repráčikov jednoducho nebudete nikdy počuť. Okrem samotného reproduktora nájdete v balení popruh na prenášanie s praktickým otváračom na fľaše a 60 W USB-C nabíjačku. Tá dobre poslúži aj na nabíjanie smartfónov, tabletov či notebookov.

Neprehliadnite:
JBL Xtreme 3: Evolúcia smerom k dokonalosti
JBL Xtreme 3

Novinka pokračuje v dobre začatej práci svojich predchodcov. Ponúka mohutný zvuk JBL Original Pro Sound, ktorý zabezpečujú štyri meniče a dva basové žiariče s maximálnym výkonom 2x 25 W RMS (woofer) + 2x 25 W (tweeter) v AC móde (cez nabíjačku). Výdrž na batériu je 15 hodín, v praxi zrejme ešte viac, pretože reproduktor určite nebudete žhaviť naplno po celý čas. Mne sa ho za týždeň vybiť nepodarilo.

Bezdrôtovo môžete cez Bluetooth pripojiť k reproduktoru dve zariadenia, známa funkcia PartyBoost zabezpečí spárovanie dvoch reproduktorov kompatibilných s JBL PartyBoost. Xtreme 3 má 136 x 298 x 134 mm pri hmotnosti takmer 2 kg.

JBL Xtreme 3

Oproti predchádzajúcej generácii je ľahší o 400 gramov a pritom o 10 mm dlhší. Ani tu nechýba praktická možnosť využitia veľkej 36,3 Wh lítium-iónovej batérie ako powerbanky. Žiaľ, aj teraz je k dispozícii len jeden USB-A port. Na vydarenej party by sa ich zišlo viac, ale to v nijakom prípade neznižuje kvalitu a určenie, ktoré tento extrémny divoch prináša.

JBL Xtreme 3

Kúpou JBL Xtreme 3 získate namakaného svalovca, ktorý urobí poriadny rozruch všade tam, kde vkročí vaša noha. Vzhľadom na to, čo reproduktor ponúka, je jeho cena 289 eur primeraná. Let‘s Party!

Neprehliadnite:
6 vianočných tipov od JBL
Aj pre tieto vlastnosti získava JBL Extreme 3 Tip redakcie.

Tip redakcie
comments powered by Disqus