JBL Xtreme: Špičkový zvuk, ktorý si zoberiete kdekoľvek

JBL Xtreme: Špičkový zvuk, ktorý si zoberiete kdekoľvek

Ak si chcete užiť vašu obľúbenú hudbu na ktoromkoľvek mieste, táto vychytávka je stvorená pre vás. Výkonný zvuk je teraz prenosný. JBL Xtreme, reproduktor, ktorý si zoberiete vždy so sebou.
JBL Xtreme je neprekonateľný prenosný Bluetooth reproduktor, ktorý bez námahy poskytuje ohromujúci, výkonný stereo zvuk začlenením štyroch aktívnych prevodníkov a dvoch viditeľných JBL basových meničov. Použitím masívnej dobíjateľnej 10,000 mAh Li-ion batérie, ktorá podporuje až 15 hodín prehrávania a duálnych USB nabíjacích výstupov, tento reproduktor jednoducho zachová vašu hudbu a vaše zariadenia v činnosti tak dlho, ako to len budete potrebovať.

Pri grilovačke na terase alebo mestskom parku, na večierku pri bazéne alebo s kamarátmi pri jazere. Všade tam si dnes môžete zobrať naozaj kvalitný zvuk. Dizajnéri použili štýlové materiály. Robustný gumový kryt umožňuje vášmu reproduktoru zvládnuť všetky vaše dobrodružstvá. Textilný dizajn odolný voči škvrnám si môžete vybrať v troch farebných odtieňoch – čiernom, modrom a červenom. Xtreme si dokonca poradí bez problémov aj s dažďom alebo čistením pod tečúcou vodou. Jeho rozmery sú 126 x 283 x 122 mm a hmotnosť len niečo vyše dvoch kilogramov. Ide o nový typ prenosného reproduktora vychádzajúceho z produktu JBL Charge 2, avšak s väčšími mierami a s vylepšeným výkonom 2x20W so špičkovým zvukom vo svojej kategórii.

JBL Xtreme

Xtreme je pripojiteľný cez JBL Connect, ktorý dokáže spojiť viacero JBL Connect vybavených reproduktorov dokopy, čo zvyšuje zážitok z počúvania vašej obľúbenej hudby. Funkcia Bluetooth streamovania zase umožňuje pripojenie troch smartfónov alebo tabletov. Pomocou reproduktora môžete robiť aj konferenčné hovory, pričom nechýba funkcia potláčania šumov a ozveny.

Neprehliadnite:
Byť prenosný sa teraz nosí
JBL Xtreme bol ocenený združením novinárov EISA ako najlepší európsky prenosný reproduktor 2015/16
comments powered by Disqus