Kenwood DMX7017DABS: Najlepšia hlavná jednotka do auta pre rok 2017/2018

Kenwood DMX7017DABS: Najlepšia hlavná jednotka do auta pre rok 2017/2018

EISA je unikátnym združením 53 špecializovaných časopisov z 23 krajín. Medzinárodne známe ako EISA ktorá začala pôsobiť v roku 1982. Keď sa prvý krát zišli šéfredaktori z paitich európskych fotografických časopisov, ktorí vybrali "Kameru roka", nemali tušenia, čo z tohto stretnutia o pár rokov vznikne. Dnes tieto skupiny exportov poskytujú prehľad toho naj za dostupnú cenu v stále meniacom sa svete elektroniky.
Títo odborníci usúdili, že model Kenwood DMX7017DABS je tou najlepšou hlavnou multimediálnou jednotkou do auta pre rok 2017/2018.

Kenwood DMX7017DABS

Čo si EISA myslí o Kenwood DMX7017DABS:

"Ponúka omnoho viac funkcií, ako je nastavená cena. Táto jednotka ponúka bluetooth konektivitu pre bezdôtové zvukové streamovanie a handsfree hovory popri Android Auto a Apple CarPlay. Váš výber hudby môže pochádzať cez digitálny rozhlasový prijímač DAB+, alebo cez streaming vďaka aplikácii Spotify Connect. Môže tiež prehrávať vlastné FLAC súbory. Hlasové ovládanie zaistí, že šofér sa môže naplno venovať šoférovaniu. Navyše ďalšou možnosťou je vylepšenie jednotky o kompatibilnú dashcam a zadnú kameru."

Viac nájdete v špecifikácii.
comments powered by Disqus