LEXON MINO+ je malý, ale šikovný. A dostane vás skvelým zvukom

LEXON MINO+ je malý, ale šikovný. A dostane vás skvelým zvukom

O dizajnovke LEXON, ktorá vo svojich radoch už tradične dáva priestor hlavne mladým kreatívcom, ste už asi počuli. Značka založená v roku 1991 je dnes už známa prakticky na celom svete.
Jej inovatívne produkty sú vyvíjané s jediným cieľom - rozbiť každodenný stereotyp a oživiť rutinný denný harmonogram. Po ultimátnej vychytávke v podobe bezdrôtového UV sterilizátora a nabíjačky vám radi predstavíme ďalšieho zástupcu rodiny LEXON.

Tento moderný spoločník vás asi nezaujme svojou veľkosťou ani hmotnosťou. Ako ale určite väčšina z nás potvrdí - na veľkosti nezáleží! A u tohoto dizajnového repráčiku, ktorý vás dostane perfektným zvukom a nadčasovým dizajnom, to platí dvojnásobne! Ste pripravení? Poďte spoločne s nami odhaliť tajomstvo malého prenosného Bluetooth® reproduktora LEXON MINO+ ...

Lexon Mino+

Malé telo, no obrovské srdce
Tento mini repráčik vás svojím minimalistickým vzhľadom zaujme hneď na "prvý dobrú". Všetci sme si totiž už tak nejako zvykli na neforemné kocky alebo valcovité repráky, ktoré skôr než dizajnovú vychytávku pripomínajú plastovú PET fľašu.

Neprehliadnite:
Legendárne značky - 10. časť: Lovebrand LEXON si okamžite zamilujete
LEXON MINO+ našťastie vybočuje zo šedi a stereotypu konkurencie. Prichádza totiž s kompaktnými a nesmierne elegantnými rozmermi, vďaka ktorým si tohoto spoločníka môžete zbaliť so sebou, či už sa na cesty vydávate s dámskou kabelkou alebo crossbody taškou.

Veľkosť repráčka je iba 3,2 × 3,7 centimetrov, čo z neho robí malého, ale nesmierne spoľahlivého a výkonného spoločníka do prírody, na dovolenku i domáce party. Dizajnový reprák LEXON MINO+ je vyrobený z odolných hliníkových materiálov, ktoré hravo zvládnu aj bežné zaobchádzanie bez rukavičiek.

Ohromujúci zvuk v elegantnom prevedení
Čo je najväčším benefitom tohoto unikátneho repráku? Nepochybne krištáľovo čistý 3W zvuk, ktorý si vďaka Bluetooth® technológii vychutnáte kdekoľvek. A pretože sme si u značky LEXON už tak nejako zvykli na netradičné vychytávky a geniálne utilitky, ani pri tomto produkte nechýba možnosť obstarania bezdrôtových selfies alebo ovládania videí a prijímania hovorov stlačením iba jedného tlačidla.

Hliníkový povrch je ošetrený lesklou povrchovou úpravou a v ponuke je v niekoľkých atraktívnych farebných prevedeniach. Padne vám do oka vášnivá červená alebo dáte prednosť luxusnej zlatej či nadčasovej čiernej?

Neprehliadnite:
#POZDRAVZPRAZDNIN – Súťaž o bezdrôtové reproduktory JBL
Lexon Mino+

A ako dlho vám na jedno nabitie bude táto dizajnová vychytávka robiť radosť? V tomto malom tele sa nachádza neuveriteľne výkonná batéria, ktorá zvládne bez prestávky streamovať hudbu z mobilu alebo tabletu celé tri hodiny. K opätovnému nabitiu stačí LEXON MINO+ samotná hodina na nabíjačke.

A jeden tajný tip na záver: Zaujíma vás, ako si vychutnať maximálny hudobný zážitok z nepretržitého počúvania obľúbenej skupiny alebo hudby bez toho, aby ste sa strachovali o výdrž batérie? Jednoducho umiestnite Mino+ na bezdrôtovú nabíjaciu stanicu a vychutnajte si obľúbenú hudbu bez obmedzenia!
comments powered by Disqus