Maximálny zvukový zážitok v minimalistickom tele

Maximálny zvukový zážitok v minimalistickom tele

Nenápadný moderný dizajn, čisté línie, elegantné farebné prevedenie, vkusnosť a jednoduchosť v každom detaile. Presne také sú na prvý pohľad domáce kino BDS 635 a prenosný reproduktor Onyx 3. Minimalistický vzhľad však vytvára kontrast s maximom funkcií, ktoré povýšia počúvanie hudby, pozeranie filmu či obyčajné telefonovanie na skutočný zážitok.
Výkon, ktorý prekoná vaše očakávania, nie však rozpočet
4K domáce kino BDS 635 od spoločnosti Harman/Kardon s jeho oceneným dizajnom je na prvý pohľad nenápadný a dokonale zapadne do vašej obývacej izby či multimediálneho priestoru. Je to však kompletný 5.1-kanálový, 350 W, 4K 3D Blu-ray Disc™ systém s technológiou Wi-Fi® a Bluetooth®. BDS 635 má päť zladených reproduktorov a dole smerujúci 100 W subwoofer. Obsahuje všetko potrebné pre jedinečné video a priestorový zvuk z prakticky akéhokoľvek filmového alebo hudobného zdroja, spojením výkonu jednotlivých komponentov s jednoduchosťou použitia jediného, plne integrovaného audio systému domáceho kina. Zvuk vo vysokom rozlíšení v súlade s digitálnou kvalitou videa Blu-ray Disc™ formátov, odomkne plný potenciál filmových zvukových stôp formátovaných pomocou Dolby TrueHD a DTS Digital Surround dekódovania.

Bez ohľadu na zvolený režim, budete tlieskať výnimočnej kvalite zvuku realizovaného prostredníctvom BDS 635 – čím dostanete maximum s vášho celého systému.

Harman/Kardon BDS635

Prekrásny a mocný audio výkon, ktorý sa hýbe s vami

Onyx Studio 3 od Harman/Kardon je plne vybavený, prenosný Bluetooth reproduktor, ktorý poskytuje výkonný zvuk s ikonickým Harman/Kardon dizajnom. S týmto reproduktorom vyrobeným zo špičkových materiálov si môžete vychutnať až 5 hodín počúvania hudby vďaka dobíjateľnej batérii a bezdrôtového pripojenia dvoch Harman/Kardon Wireless Dual Sound vybavených reproduktorov dohromady, čím povýšite váš zážitok pri počúvaní hudby.

Neprehliadnite:
Krabica plná prekvapení
Používatelia taktiež budú môcť s týmto reproduktorom uskutočniť krištáľovo čisté telefonické hovory, prostredníctvom jeho vstavaného mikrofónu, ktorý je vybavený technológiou na potlačenie hluku a ozveny.

Nádherný dizajn pritom zdokonalí váš priestor a bude slúžiť ku cti akejkoľvek miestnosti, textilný povrch zas pridáva štýl prostrediu aj vtedy, keď ste na cestách.

Harman/Kardon Onyx Studio 3
comments powered by Disqus