Najpredávanejší a najpopulárnejší reproduktor prichádza vo verzii 2

Najpredávanejší a najpopulárnejší reproduktor prichádza vo verzii 2

Je to až k neuvereniu, že JBL GO sa už na trhu drží 3 roky a od začiatku bol odsúdený na úspech. To potvrdzuje aj Heuréka, kde patrí na prvé miesto v predávanosti v kategórii reproduktorov. Tento kúsok v sebe kombinuje len same pozitíva: overená značka, slušný zvuk na svoju veľkosť a nízka cena. A práve teraz bol predstavovaný pokračovateľ.
Na CES v Las Vegas sa tento reproduktor prezentuje tiež s 5 hodinami výdrže a vylepšenou kvalitou a výkonom zvuku pomocou patentovanej technológie JBL Signature Sound. Nechýba osvedčená konektivita cez bluetooth rozhranie (obsahuje aj jack konektor) pomocou ktorého môžete aj telefonovať, nastavená očakávaná cena na úrovni 34.99,- € a široká ponuka farebných prevedení. Tých je prísľubených až 10.

JBL GO2

Najviac kritiky k reproduktoru bolo k vodeodolnosti a tak JBL GO2 už disponuje certifikáciou IPX7. Nový reproduktor vydrží 30 minút v metrovej hĺbke! Už aj my sa tešíme, keď sa tieto kúsky dostanú na náš kontinent. Odhadujeme, že pred letnými prázdninami budú v ponuke a za dobré vysvedčenie si môžete pýtať JBL GO2.

comments powered by Disqus